DALMIERZE LASEROWE STANLEY TLM40 I FATMAX FLM165

STANLEY® wprowadził na rynek dalmierze laserowe TLM40 i FATMAX® FLM165. Urządzenia odznaczają się wysoką dokładnością pomiarową oraz wyjątkową trwałością.

Dalmierz laserowy STANLEY® FATMAX® FLM165

Zaprojektowano go z myślą o szybkości i precyzji pomiarów dla szerokiego spektrum zastosowań. Jego parametry docenią pracownicy budowlani, ogólnobudowlani i wielu innych specjalistów z branż pokrewnych, gdyż umożliwia on wykonywanie pomiarów na odległość do 50 m z dokładnością ±1,5 mm/10 m. Dalmierz FLM165 ma zaawansowane funkcje, w tym obliczanie powierzchni, objętości, min/max, odległości (m.in. z wykorzystaniem twierdzenia Pitagorasa), a

jednocześnie jest niezwykle łatwy w obsłudze dzięki prostemu sterowaniu za pomocą dwóch przycisków „wskaż” i „kliknij”. Pomiary mogą być wykonywane zarówno w jednostkach metrycznych, jak i calowych. Funkcja pomiaru ciągłego szybko lokalizuje i wyświetla odległość od celu, co jest szczególnie przydatne przy wykonywaniu pomiarów w miejscach trudno dostępnych.


STANLEY® FATMAX® FLM165 jest więc wszechstronnym laserowym narzędziem pomiarowym przeznaczonym do wymagających zastosowań w pomieszczeniach i na zewnątrz. Wyposażono go w czarny ekran z wyraźnymi białymi znakami, dzięki czemu użytkownicy mogą w każdych warunkach szybko i łatwo odczytać wyniki pomiarów oraz obliczeń.

Omawiany dalmierz FLM165 ma solidną obudowę, jest też zaawansowany pod względem ergonomii i niezawodny oraz spełnia wysokie wymagania, które użytkownicy stawiają narzędziom STANLEY FATMAX. Odznacza się długą żywotnością, a jego stopień ochrony przed wnikaniem pyłu i wilgoci wynosi IP40. Zasilany jest wewnętrzną baterią litowo-jonową, którą można naładować w ciągu 2,5 godziny, co pozwala na wykonanie do 1000 pomiarów na pełnym jej ładowaniu. Wydajna, 90-sekundowa funkcja automatycznego oszczędzania energii pomaga zachować żywotność akumulatora, oszczędzając użytkownikom niedogodności w pracy i przestojów. Dla zwiększenia bezpieczeństwa użytkowania FLM165 jest dostarczany z paskiem na rękę. W zestawie znajduje się również kabel USB do ładowania.

Dalmierz STANLEY FATMAX FLM165 zapewnia szybkie i wydajne pomiary na dużych odległościach – informuje Paulina Tymińska, trade marketing specialist STANLEY. – Został zaprojektowany z myślą o wymagających pracach pomiarowych. To solidne narzędzie zapewnia szeroki zakres roboczy i wiele zaawansowanych funkcji, aby sprostać wymaganiom wszystkich profesjonalistów. Zgodność z normą IP40 sprawia, że urządzenie nadaje się do pracy w każdym środowisku, a wyraźny, czytelny wyświetlacz zapewnia doskonałą widoczność nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Podobnie jak wszystkie narzędzia STANLEY, FLM165 został zaprojektowany z myślą o wyjątkowej niezawodności, trwałości i wydajności.

Dalmierz laserowy STANLEY® TLM40

To przenośne (kieszonkowe) i wydajne urządzenie łączące w sobie wyjątkową dokładność z prostą obsługą za pomocą jednego przycisku „wskaż i kliknij”. Oferuje zasięg roboczy 12 m z dokładnością ±6 mm/10 m i funkcję ciągłego pomiaru, która szybko lokalizuje i wyświetla odległość od celu, co jest bardzo przydatne podczas pracy w miejscach trudno dostępnych. Dalmierz laserowy STANLEY® TLM40 jest łatwy w obsłudze i wyposażony w czarny ekran LCD wyświetlający wyraźne białe znaki, co zapewnia doskonałą widoczność wyników pomiarów i obliczeń nawet w bardzo jasnym oświetleniu słonecznym. Model TLM40 jest kompaktowy i lekki – mieści się w kieszeni lub torbie z narzędziami, a dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu jest zawsze gotowy do użycia. Wewnętrzna bateria umożliwia wykonanie do 1000 pomiarów na pełnym naładowaniu, dzięki czemu użytkownicy mogą zaoszczędzić sporo czasu. Omawiany dalmierz laserowy to urządzenie nowej generacji wyposażone w port ładowania USB, co zapewnia dodatkową wygodę.

Dalmierz STANLEY® TLM40 jest też niezawodny i trwały. Wyprodukowano go zgodnie z najwyższymi standardami, zapewniając mu wysoki stopień ochrony przed wnikaniem pyłu i wilgoci wynoszący IP54.

Dlatego m.in. odznacza się długą żywotnością. Ponadto urządzenie wyposażone jest w mocną gumową nakładkę, która zwiększa pewność jego trzymania i kontrolę podczas wykonywania pomiarów. – Dalmierz TLM40, zaprojektowany z myślą o szybkości, dokładności i produktywności, umożliwia użytkownikom wykonywanie pomiarów o zasięgu 12 m – stwierdza Paulina Tymińska, trade marketing specialist STANLEY. – Dzięki niewielkiemu rozmiarowi i wadze użytkownik może przechowywać dalmierz w kieszeni. Wbudowany akumulator zapewnia doskonały czas pracy i wydajność. To elastyczne narzędzie pozwala na łatwe mierzenie jedną ręką, szczególnie wtedy, kiedy użycie tradycyjnej miary jest trudne lub niemożliwe. Po prostu „wskaż i kliknij”! Dzięki solidnej i niezawodnej konstrukcji, stopniu ochrony IP54 oraz dobrze widocznemu ekranowi TLM40 nadaje się zarówno do prac wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Jest to z pewnością obowiązkowa pozycja w zestawie narzędzi każdego profesjonalisty.

Dane techniczne dalmierzy laserowych STANLEY® TLM40 i FATMAX® FLM165

ModelFATMAX FLM165TLM40
Zasięg (m)5012
Dokładność±1,5 mm/10 m±6 mm/10 m
Stopień ochrony IPIP40IP54
Powierzchnia I objętość+
Pitagoras+
Min/max +
Pomiar ciągły++
Śledzenie odległości++
Czarny wyświetlacz LCD z białymi znakami++
Wiązka lasera (nm)630-680 (czerwona)620-680 (czerwona)
Akumulator/liczba pomiarów na pełnym ładowaniuLi-Ion/do 1000Li-Ion/do 1000
Jednostki miarym, cm, stopy, calem, cm, stopy, cale
Automatyczne oszczędzanie energii90 s90 s
opr.HB
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments