Dalmierz laserowy Leica DISTO™ S910

Leica Geosystems rewolucjonizuje sposób ręcznego pomiaru odległości. Pozwala na tworzenie dokumentacji powykonawczej, obliczanie wymiarów dachu, integrację danych z oprogramowaniem BIM lub CAD.

Leica DISTO™ S910 oblicza odległość między dowolnymi dwoma punktami z jednego miejsca. Pozwala też mierzyć wszystko z dowolnego miejsca – bez względu na kształt, złożoność obiektu oraz trudności z dotarciem do niego. Leica DISTO™ S910 jest pierwszym na świecie dalmierzem laserowym z rewolucyjną technologią P2P, która zapewnia znaczne korzyści przy rozwiązywaniu złożonych problemów pomiarowych. Bez wiedzy geodezyjnej pozwala tworzyć w krótkim czasie realistyczne wizualizacje

obiektów o wysokiej skali dokładności, przenieść wyniki pomiarów w czasie rzeczywistym do komputera PC, smartfona czy tabletu poprzez WLAN lub technologię Bluetooth® Smart. Alternatywnie możemy zapisać wyniki pomiarów oraz zdjęcia z urządzenia jako pliki DXF i przenieść je do programu CAD z wykorzystaniem interfejsu USB. Cyfrowa obróbka danych oszczędza czas i pieniądze.

Dzięki zintegrowanej podstawie Smart Base można z jednego stanowiska mierzyć odległości (np. szerokości i odległości skośne) między dowolnymi, również niedostępnymi punktami, a także kąty i nachylenia. Leica DISTO™ S910 umożliwia szybkie, dokładne i bezpieczne wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych zadań pomiarowych, w tym także w trudno dostępnych miejscach.

Innowacyjna technologia X-Range Power sprawia, że Leica DISTO™ S910 kryje w sobie przyszłościową technologię mierzenia. Dalmierz umożliwia bowiem wykonywanie pomiarów o zasięgu do 300 m, jak też obiektów słabo odbijających wiązkę lasera. Wytrzymały adapter FTA360-S z precyzyjnym mechanizmem do statywu gwarantuje wygodne i precyzyjne celowanie z wykorzystaniem Leica DISTO™ S910. Adapter ułatwia zadanie kierowania wiązki lasera na długich dystansach, zwiększając dokładność przy wykonywaniu pomiarów pośrednich.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments