Dalmierz laserowy DeWALT DW040P

Laserowe urządzenia do wykonywania pomiarów w otwartych przestrzeniach to już standard. Na co dzień posługują się nimi geodeci, inżynierowie budownictwa i architekci. Często efekt ich pracy zależy od precyzji, funkcjonalności i wytrzymałości urządzeń. Jednym z najlepiej przystosowanych do trudnych warunków pracy jest dalmierz laserowy DeWALT DW040P.

 

 

Dalmierz wyróżnia wysoka odporność, łatwość użycia i precyzja. Dzięki gumowanej obudowie urządzenie jest odporne na działania wody i kurzu. W przypadku wstrząsów czy upadków z wysokości obudowa dobrze amortyzuje i chroni dalmierz przed uszkodzeniem. Ma on udogodnienia, które znacznie ułatwiają pracę na budowie w

trudnych warunkach. Urządzenie wyposażono w łatwy w obsłudze interfejs, a każdy przycisk odpowiada jednej funkcji. Możliwy jest pomiar odległości, obliczanie powierzchni i kubatury, sumy i różnicy wyników oraz odległości w systemie metrycznym bądź imperialnym.

Przyciski są duże i wypukłe, co pozwala uniknąć pomyłki podczas wykonywania pomiarów i pracować w rękawicach ochronnych. Dalmierz ma duży podświetlany wyświetlacz, który umożliwia prace w nocy oraz w ciemnych pomieszczeniach. Dzięki niedużej wadze (0,15 kg) oraz niewielkim rozmiarom (115 x 26 mm) może on wchodzić w skład podręcznego zestawu narzędzi.

Dalmierz dokonuje pomiarów na odległość do 40 m. Na takim dystansie charakteryzuje się dokładnością do 3 mm. Urządzenie może być wykorzystywane zarówno do pomiarów zewnętrznych, jak i wewnątrz budynków. Jako wyposażenie standardowe do urządzenia dołączona jest kabura pozwalająca na jego noszenie na pasku, 2 baterie 1,5V (AAA) oraz pasek na rękę. Cena dalmierza to 549PLN.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments