CZAPKA Z LATARKĄ, BLUZA DZIANA I KURTKA SOFTSHELL OD NEO

Marka NEO dynamicznie rozszerza asortyment odzieży ochronnej. Właśnie w jej ofercie pojawiły się czapka z latarką, bluza dziana i kurtka softshell.

2061457154_81-621

Czapka z latarką NEO 81-621

Zapewnia światło podczas pracy, pozostawiając wolne ręce. Wyposażona jest w mocne światło LED-owe dające możliwość regulacji natężenia mocy. Do dyspozycji mamy trzy różne poziomy: 100%, 75% i 50%. Latarka odporna jest na rozbryzgi wody, a ładowanie przez USB umożliwia szybkie i łatwe napełnienie energią baterii.

Bluza dziana NEO 81-556

Jest lekka, ciepła i oddychająca. Ma

wzmocnienia z materiału softshell na barkach, rękawach i bokach. Zapewniają one wyższą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zaś zintegrowane ściągacze przy wlocie rękawów oraz regulowany ściągacz w dolnym szwie pozwalają zachować ciepło przy maksymalnym komforcie użytkowania. Bluzę wyróżnia atrakcyjny wzór, dzięki czemu można jej używać także po pracy. Gwarantem jakości jest certyfikat europejski oraz wykonanie zgodne z normą EN ISO 13688:2013.

81-556_gl_m
Kurtka softshell NEO 81-551

Jest wodoodporna, wiatrochronna i oddychająca, jak również lekka, wygodna, a zarazem ciepła. Wyposażono ją w polarową, miękko wykończoną stronę wewnętrzną. Zintegrowane regulowane ściągacze w dolnym szwie oraz przy wlocie rękawów pozwalają zachować ciepło przy maksymalnym komforcie użytkowania. Kurtkę wyróżnia bardzo przyjemny w dotyku materiał, odpinany kaptur oraz wzmocnienia na barkach i łokciach, a także elementy odblaskowe zapewniające widoczność noszącej osoby. Kurtka ma powiększoną wewnętrzną kieszeń na smartfon. Dzięki temu zmieszczą się w niej tego rodzaju urządzenia o większej przekątnej ekranu. Gwarantem jakości kurtki jest certyfikat europejski oraz wykonanie zgodne z normą EN ISO 13688:2013.

2061823044_81-551
opr. HB
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments