„Ciche godziny” w marketach Leroy Merlin Polska

Od 1 lutego 2024 roku Leroy Merlin Polska wprowadza „ciche godziny” codziennie. To rozwiązanie nie tylko dla klientów, którzy będą mogli w bardziej komfortowych warunkach robić zakupy w sklepach, ale także dla pracowników, dla których brak muzyki czy komunikatów handlowych umożliwi spokojniejszą pracę.

Teraz w 78 sklepach sieci Leroy Merlin w Polsce „ciche godziny” obowiązują we wszystkich dniach tygodnia od 10:00-12:00 i dodatkowo w poniedziałki od 18:00 do 20:00. To oznacza, że codziennie przed południem klienci zrobią zakupy przez dwie godziny

w ciszy i spokoju oraz dodatkowo w poniedziałki przez dwie kolejne godziny po południu. Z kolei dla pracowników Leroy Merlin Polska to będzie czas na pracę bez rozpraszania uwagi.
Przypomnijmy, w połowie listopada 2023 roku sieć Leroy Merlin wprowadziła „ciche godziny” w swoich sklepach dwa razy w tygodniu. Rozwiązanie spotkało się z pozytywnym odbiorem ze strony klientów, jak i pracowników. Stąd rozszerzono jego obowiązywanie na wszystkie dni tygodnia.

„Ciche godziny” to modelowy przykład inicjatywy pracowniczej, która ściśle wpisuje się w nasze działania związane z odpowiedzialnością społeczną i środowiskową. Ludzie – w tym w szczególności pracownicy i klienci – są dla nas najważniejsi. Dlatego wciąż wspólnie pracujemy na rzecz tworzenia bezpiecznego, komfortowego miejsca pracy i przestrzeni przyjaznej dla klientów o różnych upodobaniach – podkreśla Jacek Hutyra, dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju/ESG w Leroy Merlin.
Należy tu zauważyć, że tzw. ciche godziny to coraz powszechniejsze rozwiązanie, które obowiązuje w wielu sieciach handlowych. Jednak tylko w nielicznych sklepach można codziennie zrobić zakupy w ciszy. Leroy Merlin Polska, jako jedyna firma z branży DIY, wprowadza to udogodnienie we wszystkie dni tygodnia, co jest wynikiem ciągłej pracy nad pozytywnymi doświadczeniami klientów i pracowników.

opr. HB (mat. LeroyMerlin)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments