Chwytak teleskopowy LED Vorel

Po złożeniu teleskopowy chwytak LED Vorel 78405 ma kształt i wielkość długopisu. Narzędzie to, wykonane z aluminium, jest przydatne w każdym warsztacie, gdzie mamy do czynienia z ciemnymi, ciasnymi zakamarkami (np. komora silnika) i małymi elementami (np. śruby, nakrętki, podkładki).

Teleskopowe ramię chwytaka o długości maksymalnej 565 mm zakończone jest główką z magnesem do wydobywania metalowych przedmiotów z trudno dostępnych miejsc i lampką z trzema diodami, które umożliwia ich oświetlanie. Diody znacznie ułatwiają znajdowanie poszukiwanych przedmiotów. Główka chwytaka zamocowana jest na elastycznej szyjce obrotowej 360°. Ma on też dodatkowy magnes w podstawie,

który umożliwia jego przymocowanie do metalowych powierzchni i doświetlenie miejsca pracy. Niewielkie rozmiary po złożeniu (170 mm) i metalowy klips umożliwiają bezpieczne przechowywanie narzędzia w kieszeni spodni lub kurtki roboczej. Diody w główce zasilane są czterema bateriami płaskimi LR44, które są do łączone do chwytaka.


ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments