Cały świat w ogrodzie Spoga + gafa 2016

Od 4 do 6 września na targach ogrodniczych Spoga + gafa 2016 w Kolonii po raz kolejny zostanie zaprezentowana tematyka związana z szeroko rozumianym ogrodem.

W ciągu trzech dni targowych około 2 tys. wystawców z 60 krajów zaprezentuje swoje nowe produkty i nowości w nadchodzącym sezonie. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z danych rejestrowych targów Spoga + gafa. W oparciu o nie można powiedzieć, że Kolonia stanie się centralnym rynkiem „zielonej branży”. Przewidywany udział wystawców zagranicznych stanowi aż 75 % – poinformowała Katharina C. Hamma z Koelnmesse, organizatora targów.

src="https://www.portalnarzedzi.pl/img/uploads/nowy_upload/2016/5_2016/Caly_swiat_w_ogrodzie_Spoga_gafa_2016/INT_Spga_043.jpg" alt="" width="700" height="467"/>
Dziewięć hal czystego ogrodu

Segmenty ogrodu: Garden Living, tworzenie i pielęgnacja ogrodu, grill ogrodowy i ogród wyjątkowy obejmują całość targowego bulwaru. Ogrodowy świat jest przedstawiony na Spoga + gafa 2016 w następujący sposób: Garden Living, tj. meble ogrodowe i sprzęt, dekoracje, sport i gry, a także pole namiotowe i czas wolny. Dostawcy mebli ogrodowych i stale rosnącej sekcji dekoracji to dwie największe grupy tych targów. Branża Garden Living będzie znajdowała się w halach: 1–4, 5.2, 9, 10.1. Maszyny ogrodnicze, narzędzia i akcesoria, sprzęt ogrodowy, a także produkty z zakresu technologii światła i wody będą umieszczone w hali 6. Z kolei produkty służące do zakładania i pielęgnacji ogrodu można znaleźć w halach 5.1 i 6. W hali 7. zwiedzający zobaczą produkty z tematyki grilla ogrodowego. To właśnie w tym miejscu wystawcy z całego świata zaprezentują różnorodne dania z rusztu i grilla.


Niepowtarzalny ogród: więcej marek

Oprócz dostawców klasy premium do dyspozycji zwiedzających w hali 10.2 będą również marki oferujące designerskie produkty. Dekovries, Kettler, Sieger i Stern to tylko kilka firm, które zaprezentują swoje nowe, unikatowe produkty w hali 10.2. W tym miejscu będą również prezentowane projekty młodych projektantów. Organizatorzy targów zapraszają zwiedzających do przedstawiania pomysłów w ramach konkursu: Outdoor Living. Zwycięzca zostanie wybrany 4 września.


Tag Des Gartens 2016 – przeżywa dalszy rozwój

Po udanej premierze wystawy Tag Des Gartens odbędzie się jej 2. edycja (3 i 4 września). Zwiedzający będą mogli zainspirować się pomysłami na ogród. Specjaliści z hali 8. oraz znajdujący się na świeżym powietrzu w sąsiednim Rheinpark zaprezentują swoje pomysły w zakresie projektowania ogrodów, w tym ogrodów tematycznych. Będą prowadzone warsztaty dla ogrodników hobbystów i pokazy grillowania. Oprócz tego przewidziano konkurs Stihl Timbersports Series® goszczący najlepszych drwali z Niemiec.


Targi Spoga + gafa 2016 będą otwarte dla zwiedzających 4 i 5 września od 9:00 do 16:00 oraz 6 września od 09:00 do 17:00 (więcej informacji na stronie www.spogagafa.com). Wystawa Tag Des Gartens 2016 będzie dostępna 3 i 4 września od 9:00 do 16:00 (więcej informacji na stroniewww.tagdesgartens-Koeln.com).