BUDMA – efektywne rozwiązania i mistrzowskie pokazy
Dużymi krokami zbliżają się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2016 (2-5 luty 2016 r.). Jak co roku organizatorzy zapowiadają szereg atrakcji przygotowanych dla czterech głównych grup zwiedzających: przedstawicieli handlu, architektów i projektantów, wykonawców oraz inwestorów.
STREFA TESTÓW – przestrzeń nowych możliwości
To już kolejna odsłona jednej z najbardziej dynamicznych stref targów BUDMA. Ponownie będziemy mieli okazję własnoręcznie wypróbować prezentowany sprzęt i materiały budowlane, a także dowiedzieć się o najefektywniejszym sposobie ich stosowania od ekspertów. Nieco wcześniejszy termin przyszłorocznej BUDMY może mieć tutaj spore znaczenie, bowiem będziemy mogli wykorzystać prezentowane technologie i produkty już w
Klub PREMIER BUDMA
Nowości to jeden z największych atutów targowych wydarzeń. Podczas BUDMY w ofercie wystawców możemy się naturalnie spodziewać ich nawet kilkuset, a dodatkowo w lutym będziemy mieli okazję zobaczyć absolutne premiery rynkowe, produkty, których nie będzie w sprzedaży aż do rozpoczęcia targów. Zatem to osoby, które zdecydują się przyjechać do Poznania, zobaczą je jako pierwsze i też jako pierwsze będą mogły wprowadzić do swojej oferty czy też zastosować w swojej pracy. Na premierowe odsłony możemy liczyć na stoiskach takich firm jak m.in. Gamrat, Hörmann czy też Wiśniowski. Pełna lista firm prezentujących rynkowe premiery będzie dostępna na stronie internetowej targów.
W grupie raźniej i taniej
Dla wszystkich zainteresowanych przyjazdem na targi BUDMA organizator przygotował projekt „Przystanek BUDMA”, dzięki któremu dojazd do stolicy Wielkopolski będzie dofinansowany. Trzeba natomiast spełnić kilka warunków. Przede wszystkim z dofinansowania przyjazdów grupowych skorzystać mogą profesjonaliści związani z branżą budowlaną, a grupa musi liczyć minimum 8 osób wraz z kierowcą. Dofinansowanie dotyczyć będzie przejazdu w jedną stronę, a jako dodatkowy bonus cała grupa otrzyma bezpłatne wejściówki i możliwość wjazdu na tereny targowe. Szczegóły projektu „Przystanek BUDMA” znajdują się na stronie internetowej targów.
Mistrzowie w akcji, pokazy i szkolenia
BUDMA będzie także miejscem zmagań o najwyższe laury. W szranki staną młodzi dekarze, którzy powalczą nie tylko o tytuł mistrza Polski, ale również o udział w Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Warszawie w przyszłym roku. Pokaz swoich umiejętności zaprezentują również młodzi parkieciarze. I oni walczyć będą o tytuł mistrza Polski, a dodatkowym wyróżnieniem będzie wyjazd do włoskiego Bolzano, gdzie odbędą się Mistrzostwa Europy. Dla uczestników mistrzostw przygotowano także możliwość podjęcia egzaminu i zdobycia dyplomu czeladnika. Ponadto Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy przygotowuje szereg atrakcyjnych i ważnych wydarzeń dla branży podłóg drewnianych. W programie targów zaplanowano również wiele merytorycznych spotkań, a wśród nich na szczególną uwagę zasługują m.in. VII Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego czy Dni Inżyniera Budownictwa (zob. też stronębudma.pl).