Budma 2014

W jaki sposób kreować przestrzeń i budynki tak, aby z czasem kształtowały one nas samych? W jaki sposób korzystać z najnowszej technologii, jakich materiałów użyć by powstająca wokół nas architektura spełniała coraz bardziej rygorystyczne wymogi budynków energooszczędnych? Jakie rozwiązania pozwolą nam budować szybko i solidnie, zachowując jednocześnie korzystny wskaźnik rentowności inwestycji? Odpowiedzi na te pytania można było uzyskać w aż 15 pawilonach wystawienniczych podczas marcowych Targów BUDMA.

 

W dniach od 11 do 14 marca 2014 roku, w nowym, wiosennym terminie, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyło się największe w

Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie przedstawicieli branży budowlanej. Międzynarodowym Targom Budownictwa i Architektury BUDMA towarzyszyły Targi Branży Szklarskiej GLASS, Targi CBS – Budownictwo Sportowe i Rekreacyjne oraz Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI, tworząc synergię branż związanych bezpośrednio z budownictwem. Setki nowości produktowych i rozwiązań technologicznych prezentowanych przez ponad 1000 wystawców z całego świata były swoistą odpowiedzią, wyznacznikiem zmian i trendów w budownictwie. Przez cztery targowe dni Poznań był budowlaną stolicą Polski, gdzie w gwarze biznesowych rozmów, debat na najistotniejszą problematykę branży budowlanej, konferencji z udziałem wybitnych specjalistów i wielu atrakcyjnych wydarzeń powstawały nowe inspiracje i pomysły.

Na tegorocznych targach nie zabrakło również silnej reprezentacji branży narzędziowej. Pawilon nr. 4 zgromadził czołówkę producentów i importerów narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu. Wśród wystawców tegorocznej edycji nie zabrakło znanych i cenionych na rynku firm, jak: Geoserv, Hitachi, Keyang, Klingspor, LŁ, PGN, Stanley Black&Decker.

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar