BRZESZCZOT DO PIŁ SZABLASTYCH HITACHI RS72

Brzeszczot Hitachi RS72 to nietypowy produkt w świecie elektronarzędzi. Przeznaczony jest głównie do cięcia lodu i tusz zwierzęcych. Można go również wykorzystać do obróbki drewna litego.

brzeszcz_Hitachi_RS72-1_1

Jak przystało na rodzaj obrabianego surowca, brzeszczot Hitachi RS72 wykonano ze stali nierdzewnej. Można go więc dokładnie umyć i odkazić. Narzędziu nie grozi również korozja, która jest zmorom brzeszczotów w trakcie obróbki stykających się z wodą.
Brzeszczot Hitachi RS72 ma uzębienie hakowe, rozwiedzione, o dodatnim kącie natarcia i podziałce 3 TPI. Cięcie nim przebiega więc

bardzo efektywnie. Prezentowany brzeszczot ma długość 305 mm (długość części roboczej – 283,5 mm), wysokość 19 mm i grubość 1,25 mm. W krótkim redakcyjnym teście cięcia drewna sosnowego wypadł bardzo dobrze. Naszym zdaniem brzeszczot Hitachi RS72 nie tylko może znaleźć zastosowanie w przemysłowej produkcji lodu i w zakładach mięsnych, ale także sprawdzi się w ogrodzie podczas przycinania większych gałęzi drzew owocowych czy ozdobnych.

pins

 

brzeszcz_Hitachi_RS72-2

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar