BOSCH PROFESSIONAL WYDŁUŻA GWARANCJĘ NA AKUMULATORY I ŁADOWARKI DO 3 LAT

Bosch Professional, jedna z najpopularniejszych marek elektronarzędzi, wprowadził możliwość przedłużenia gwarancji do 3 lat na akumulatory litowo-jonowe oraz ładowarki Bosch z linii profesjonalnej. Wcześniej użytkownicy mogli korzystać z 2-letniej gwarancji na akumulatory i ładowarki, zaś 3-letnia gwarancja dotyczyła jedynie elektronarzędzi.

Warunkiem skorzystania z przedłużonej, 3-letniej gwarancji jest rejestracja produktów w ciągu 4 tygodni od zakupu. Warunki gwarancji zaczynają obowiązywać od dnia zakupu, a rejestracji można dokonać na stronie bosch-professional.pl. – Serwis stanowi istotną wartość naszej oferty elektronarzędzi. Nieustannie staramy się usprawniać nasze usługi, dlatego nasi użytkownicy mogą zlecać serwis i wysyłkę naszych produktów poprzez formularz online. W ramach usług gwarantujemy także

serwis związany z kalibracją elektronarzędzi pomiarowych. Od lat optymalizujemy także czas serwisowania elektronarzędzi. Obecnie większość napraw wykonujemy w ciągu 24 godzin, a przy wymianie podzespołów stosujemy oryginalne części zamienne Bosch. Staramy się na bieżąco wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników, a możliwość przedłużenia gwarancji na akumulatory i ładowarki do 3 lat jest tego dobrym przykładem – informuje Piotr Nowak, kierownik Centralnego Serwisu Elektronarzędzi Bosch w Warszawie.

Kompatybilność systemów akumulatorowych w ramach danej klasy napięcia

Systemu akumulatorowy Bosch Professional zapewnia kompatybilność akumulatorów w ramach klas napięciowych 18 i 12 V. Oznacza to, że wszystkie elektronarzędzia akumulatorowe Bosch Professional w danej klasie napięcia, na przykład 18 V, mogą korzystać z tych samych akumulatorów litowo-jonowych produkowanych od 2008 roku. To samo dotyczy elektronarzędzi i akumulatorów o klasie napięcia 12 V i ich starszych odpowiedników 10,8 V, które są w pełni ze sobą kompatybilne.
W 2019 roku Bosch wprowadził również na rynek nową serię wysokoprądowych akumulatorów ProCORE 18 V. Akumulatory te zaprojektowano tak, aby maksymalnie zwiększyć ich wydajność i ograniczyć ciężar. Doskonale współpracują one z najnowszą linią najmocniejszych elektronarzędzi akumulatorowych BiTurbo marki Bosch Professional. Akumulatory te są również w 100% kompatybilne ze wszystkimi elektronarzędziami akumulatorowymi Bosch Professional 18 V.

opr.HB
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments