BIMETALICZNE BRZESZCZOTY DO PIŁ SZABLASTYCH MK MORSE

MK MORSE to amerykański producent narzędzi i akcesoriów z powodzeniem sprzedawanych na całym świecie. Wysoka jakość oferowanych produktów połączona z dostępnością i szybkością dostaw to dewiza firmy. Do narzędzi, na które warto zwrócić uwagę, należy bogata linia bimetalicznych brzeszczotów przeznaczonych do pilarek szablastych. Producent w swojej ofercie posiada brzeszczoty przeznaczone do cięcia m.in. różnych gatunków drewna, drewna z gwoździami, kompozytów, stali i metali nieżelaznych, płyt gipsowych czy tworzyw sztucznych i gumy. Dużą część udziałów w produkcji stanowią brzeszczoty przeznaczone do rozbiórki palet.

 

Piły szablaste to elektronarzędzia mające szerokie zastosowanie w budownictwie czy instalatorstwie. Wykorzystują je ekipy montażowe, remontowe, firmy zajmujące się

rozbiórką i naprawą palet, a także służby ratunkowe, które potrzebują szybko i skutecznie przecinać karoserię samochodową i nie wytwarzać podczas cięcia iskier. Bardzo ważną rolę odgrywa tutaj odpowiedni dobór narzędzia (brzeszczotu szablastego) do ciętego materiału. Producent, zdając sobie sprawę z dużej uniwersalności pilarek szablastych, stworzył szeroką gamę brzeszczotów przeznaczonych do cięcia wielu różnych typów materiałów. Istotną rolę odegrał tutaj odpowiedni kształt, długość, grubość oraz typ uzębienia. MK MORSE oferuje brzeszczoty o długości 76–305 mm, szerokości 11–25 mm oraz grubości 0,9–1,6 mm z opcją stałej i zmiennej podziałki uzębienia.

rb2

Korpus bimetalicznych brzeszczotów szablastych amerykańskiego producenta wykonany został ze specjalnego gatunku stali narzędziowej, natomiast uzębienie ze stali szybkotnącej HSS z 8-proc. zawartością kobaltu, przez co narzędzia te są niezwykle trwałe, a jednocześnie elastyczne i odporne na ścieranie. Wszystkie brzeszczoty bagnetowe MK MORSE posiadają standardowy typ uchwytu 1/2” ułatwiający szybką wymianę narzędzia pasujący do większości dostępnych pilarek szablastych na rynku. Ich montaż i demontaż nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. MK MORSE oferuje również brzeszczoty przeznaczone do pił szablastych pneumatycznych.

Morse-PTA-cover

Dużą popularność zyskały brzeszczoty bagnetowe PALLET RECYCLER przeznaczone do rozbiórki i naprawy palet. Specjalnie zaprojektowany kształt narzędzia (zaokrąglony nos) w połączeniu z odpowiednią grubością i stała podziałką uzębienia wpływają na gładki i szybki proces cięcia oraz bezproblemowe rozcinanie gwoździ i elementów łączących znajdujących się między deskami palety. MK MORSE dostarcza brzeszczoty pakowane w komplety po 2, 5, 25 i 50 szt., a dla odbiorców przemysłowych pakiety liczące 250 szt. W celu zwiększenia wygody użytkowania producent oferuje popularne zastawy brzeszczotów dostarczane w wytrzymałych polistyrenowych opakowaniach.

RTCT603 RBWP64214 Havoc-RB66210

Wśród nich znalazły się brzeszczoty przeznaczone do ciężkich prac rozbiórkowych czy brzeszczoty do ogólnego zastosowania (cięcie metalu czy drewna). W zestawach pojawiły się również specjalne wytrzymałe tuby, w których można przechowywać narzędzia bez obawy przed uszkodzeniem. Tego typu komplety są idealnym produktem przeznaczonym dla sklepów. MK MORSE oferuje również ekspozytory, regały wystawowe i inne środki do prezentacji produktów. Dodatkowym uzupełnieniem oferty jest ergonomiczny ogumowany uchwyt JABSAW dostarczany z brzeszczotem dedykowanym do cięcia drewna metalu oraz płyt gipsowych, do którego można zamontować każdy inny typ brzeszczotu szablastego producenta lub tradycyjny brzeszczot do piłek ręcznych o szerokości 13 mm. Jest to rozwiązanie umożliwiające przecięcie materiału bez konieczności użycia pilarki. Wszystkie brzeszczoty posiadają graficzne oznaczenia umożliwiające szybkie rozróżnienie danego typu.
Bi-metaliczne brzeszczoty szablaste MK MORSE znaleźć można w ofercie Fabryki Narzędzi Glob w Bielski-Białej, która jest wyłącznym przedstawicielem tej marki w Polsce (więcej na www.fnglob.pl lub pod nr. tel. 33 816 57 24).

MĆ (Glob)
ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar