BIAŁA POZIOMNICA PRO 800 Endurance 2Plus2

Firma PRO do swojego sztandarowego asortymentu ręcznych narzędzi pomiarowych wprowadziła nową poziomnicę PRO 800 Endurance 2Plus2. To profesjonalne narzędzie powstało na deskach zakładowego biura konstrukcyjnego. Poziomnicę projektowano z myślą, aby nie tylko spełniała wymagania fachowców, ale także im się podobała.

PRO 800 Endurance 2Plus2 to prawdopodobnie jedyna na polskim rynku biała poziomnica o wielu funkcjonalnościach cieszących użytkownika. Wymienić należy przede wszystkim profil o optymalnym pod względem wytrzymałości oraz wagi dwukomorowym przekroju, masywne przetłoczenia boczne zapewniające pewny uchwyt w czasie

pracy. Specjalnie zaprojektowane libelle o soczewkowych parametrach, dające efekt zwielokrotnienia wielkości pęcherzyka. Wykonano je z wysokiej jakości szkła akrylowego i wyposażono w dodatkowe pierścienie pozwalające na szybkie wyznaczenie 2% spadku.
Poziomnica PRO 800 Endurance 2Plus2 to jest pomalowana proszkowo i ma z góry i dołu frezowane powierzchnie zapewniające lepszy kontakt z podłożem. Dla wielu użytkowników istotną kwestią jest fakt, że jest produkowana w Polsce (więcej informacji na www.firma-pro.pl).

opr. HB

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments