BEZSZCZOTKOWA WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA YATO YT-82796

Wiertarko-wkrętarkę udarową YATO YT-82796 z systemu 18 V wyposażono w nowoczesny silnik bezszczotkowy. Ma ona charakterystyczną kolorystykę i nowoczesny design, które idą w parze z wysokiej jakości materiałami i dbałością o detale.

 

W bezszczotkowej wiertarko-wkrętarce udarowej YATO YT-82796 znajdziemy ergonomiczny oraz wytrzymały gumowany korpus wykonany z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Zastosowano w niej wysokosprawny silnik bezszczotkowy, który współpracuje z 2-biegową przekładnią planetarną. Mieści się ona w metalowej obudowie i ma stalowe zębatki o twardości 53–56 HRC, które gwarantują wysoką jej trwałość przy pracy pod pełnym obciążeniem. Wiertarko-wkrętarka generuje na pierwszym biegu obroty 0–600/min, udary wynoszące 0–10.800/min i maksymalny moment obrotowy o

wartości 42 Nm. Na drugim przełożeniu sprzęt oferuje 2000 obr./min i 0–36.000 udarów/min. Prędkość obrotową i udary ustawia się płynnie włącznikiem spustowym, a kierunek obrotów wrzeciona zmienia się przełącznikiem słupkowym. Do precyzyjnej regulacji momentu dokręcania służy pierścień z 20 ustawieniami. Wybiera się nim też tryby wiercenia bezudarowego i udarowego.

 

W sprzęcie zastosowano szybkomocujący uchwyt wiertarski o rozwarciu szczęk 1,5–13 mm i automatyczną blokadę wrzeciona, co pozwala osprzęt mocować jedną ręką. Konstruktorzy wyposażyli też YATO YT-82796 w diodę LED służącą do oświetlania miejsca pracy.

yt-82796

Wiertarko-wkrętarkę YATO YT-82796 zasila systemowy akumulator litowo-jonowy 18 V/2.0 Ah, kompatybilny z gamą elektronarzędzi YATO klasy 18 V. Wyposażony jest w 4-stopniowy wskaźnik poziomu naładowania i elektroniczne zabezpieczenie przeciwdziałające przegrzewaniu się ogniw Li-Ion. Ładowarka napełnia baterię energią elektryczną w czasie ok. 60min.

pins

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar