BEZPRZEWODOWY SYSTEM 18V STANLEY FATMAX V20

Dzięki uczynieniu z profesjonalnej jakości normy już od założenia firmy w 1843 r. narzędzia marki STANLEY® cieszą się doskonałą renomą wśród profesjonalistów na całym świecie i zapewniają doskonałe parametry i osiągi pracy. Mimo że marka słynie przede wszystkim ze swoich narzędzi ręcznych (noży, ostrzy, poziomic i taśm mierniczych), STANLEY od 7 lat produkuje również doskonałe elektronarzędzia marki STANLEY FATMAX®. Pomagają one profesjonalistom w pełni wykorzystać ich potencjał i osiągać doskonałe rezultaty w codziennej pracy.

Obecnie marka STANLEY wprowadza nową generację swoich elektronarzędzi: bezprzewodowy system 18V STANLEY FATMAX V20. Dzięki temu, wybierając szeroką gamę wysokiej jakości, niezawodnych produktów: od wiertarek, szlifierek i

pilarek, po lampy i odkurzacze bezprzewodowe, profesjonaliści mogą korzystać z bogatego systemu elektronarzędzi, który oferuje akumulatory kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami systemu.

Akumulatory klasy premium STANLEY FATMAX są wytwarzane na zautomatyzowanej linii montażowej w całkowicie sterylnych warunkach. Mają więc doskonałą jakość wykonania i najwyższą niezawodność. Dzięki temu m.in. do minimum zmniejszono konieczność ich wymiany. Co więcej, w ramach wymagających procedur kontroli jakości stosowanych w fabrykach STANLEY akumulatory wytwarzane są zgodnie z najbardziej surowymi normami i wszechstronnie testowane pod kątem ochrony przed wilgocią i drganiami, jak również na odporność mechaniczną oraz na nagłe zmiany temperatur. Każdy z akumulatorów wyposażony jest w dobrze widoczny wskaźnik poziomu naładowania, który informuje użytkownika o aktualnym jego stanie energetycznym.

Dla nowej gamy elektronarzędzi STANLEY FATMAX inżynierowie STANLEY zupełnie od nowa zaprojektowali technologię akumulatorów, zapewniając dzięki licznym udoskonaleniom znacząco większą ich pojemność i czas pracy. Akumulatory z nowej platformy nie mają efektu pamięci, a ich samoczynne rozładowywanie ograniczono do minimum, szczególnie w skrajnych temperaturach od -30°C do 75°C. Umożliwiło to zastosowanie profesjonalnych ogniw Li-Ion.

Jednakże w ramach nowego systemu 18V STANLEY FATMAX V20 nie tylko akumulatory zostały na nowo opracowane. Przeprojektowano również same elektronarzędzia. Zastosowano w nich wiele innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym mają doskonałe parametry pracy i osiągi. Wśród tych rozwiązań znalazły się ulepszona technologia silników, elektronika ochraniająca maszyny przed przeciążeniem i przegrzaniem, wytrzymalsze przełączniki i bardzo solidne obudowy. Skutkiem ich zastosowania są mniejsze wymagania z zakresu konserwacji, większa żywotność produktów i w rezultacie bardzo korzystny stosunek jakości do ceny.

Profesjonaliści dostali więc do swoich rąk bogaty zestaw elektronarzędzi STANLEY FATMAX, a wraz z nim jedną platformę akumulatorową kompatybilną ze wszystkim maszynami wchodzącymi w jego skład. Pozwala to oszczędzać koszty i jednocześnie zwiększać wydajność pracy. Co ważne, w ramach nowego systemu użytkownicy mogą wybierać akumulatory o czterech pojemnościach. Pozwala to im dobrać parametry zasilania do swoich indywidualnych potrzeb. I tak akumulator 1,5 Ah oferuje optymalną pojemność i moc, zaś 2,0 Ah zapewnia dłuższy czas pracy. Model 4,0 Ah gwarantuje najwyższy poziom mocy i czasu pracy do najbardziej wymagających zastosowań profesjonalnych. Zaś akumulator o pojemności 6,0 Ah maksymalnie zwiększa te osiągi i czas pracy.


Ułatwiamy profesjonalistom budować, remontować, naprawiać i chronić świat już od ponad 175 lat, pomagając im wykonywać pracę z optymalną sprawnością – mówi Dagmara Sokołowska, z działu marketingu STANLEY. – Opracowując nową generację bezprzewodowych elektronarzędzi STANLEY FATMAX, postawiliśmy sobie za cel jeszcze większą poprawę wydajności. Pomagamy więc profesjonalistom radzić sobie z wymagającymi projektami z łatwością, swobodą i wygodą udoskonalonej pracy bezprzewodowej. Liczy się niezawodność i dlatego jesteśmy przekonani, że profesjonalni użytkownicy będą pod wrażeniem tego niezwykle trwałego, nowego systemu, który oferuje najlepsze w kategorii osiągi,

jakość, niezawodność i żywotność narzędzi. Dzięki technologii trwałych ogniw akumulatorowych pozbawionych efektu pamięci i praktycznie o zerowym spadku ilości energii podczas przechowywania, nasze całkowicie nowe akumulatory 18 V STANLEY FATMAX V20 są gotowe do pracy – zawsze, kiedy i gdziekolwiek użytkownicy ich potrzebują.

Seria 18 V STANLEY FATMAX V20 obejmuje następujące elektronarzędzia bezprzewodowe najwyższej klasy: wiertarko-wkrętarki, zakrętarki, narzędzia do cięcia, szlifierki, pilarki szablaste, pilarki tarczowe, wyrzynarki, pilarki ukosowe, szlifierki oscylacyjne, latarki, lampy robocze, gwoździarki i odkurzacze bezprzewodowe (więcej informacji o gamie narzędzi 18 V STANLEY FATMAX można znaleźć na stronie www.stanleyworks.pl).

Bezprzewodowy system 18 V STANLEY® FATMAX® V20

  • Całkowicie nowa i ulepszona gama narzędzi bezprzewodowych oferująca zaawansowaną technologię akumulatorów oraz profesjonalną jakość wykonania z niezrównaną funkcjonalnością i doskonałym stosunkiem wartości do ceny.
  • Narzędzia o solidnej konstrukcji, na których profesjonaliści mogą polegać podczas wykonywania codziennych, wymagających zadań, zapewniające wyjątkową niezawodność i wytrzymałość.
  • Udoskonalona platforma akumulatorowa zapewnia doskonałe osiągi bez efektu pamięci, z minimalnym poziomem samoczynnego rozładowywania i dłuższym czasem pracy na akumulatorze.
  • Szybko rozbudowywana gama obejmująca liczne kategorie narzędzi i zapewniająca prawdziwy system, który pozwoli profesjonalistom w pełni wykorzystywać ich potencjał każdego dnia.
opr. HB (mat.STANLEY)
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments