Bezprzewodowy odkurzacz pionowy DEDRA SAS+ALL DED7176 18V

Oferta firmy Dedra została rozszerzona o bezprzewodowy odkurzacz pionowy DED7176 SAS+ALL 18V. Urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno w zastosowaniach domowych, jak i w biurach czy nawet warsztatach.

W dzisiejszym zabieganym stylu życia sprzęty gospodarstwa domowego muszą być nie tylko skuteczne w pracy, ale również wygodne i łatwe w obsłudze. Nie dziwi więc fakt, że akumulatorowe odkurzacze pionowe stały się popularnym wyborem dla osób poszukujących szybkiego i efektywnego sposobu utrzymania czystości w domu. Wśród tych innowacyjnych rozwiązań znajduje się bezprzewodowy odkurzacz pionowy

DEDRA SAS+ALL DED7176 18V. Zastosowano w nim wysokosprawny silnik bezszczotkowy, czego efektem jest wysoka wydajność pracy, kompaktowe wymiary i niska masa 1,8 kg.
Omawiany bezprzewodowy odkurzacz pionowy wyposażono w 2-stopniową elektroniczną regulację siły ssania. Do dyspozycji mamy więc dwie jej wartości 9 lub 15 kPa. W odkurzaczu zastosowano też filtr HEPA skutecznie zatrzymujący drobiny kurzu i alergeny, a także zbiornik na nieczystości o pojemności 0,5 l. Co więcej, jego obudowa ma ergonomiczny kształt; zaś operowanie sprzętem ułatwia równomierne rozłożenie środka ciężkości i jego niska waga.
Prezentowany odkurzacz wyposażony jest w przedłużkę, końcówki szczelinową płaską i z ruchomą szczotką, w turboszczotkę z napędem i doświetleniem oraz w uchwyt do mocowania na ścianie. Zasilany jest 18-woltowymi akumulatorami Li-Ion o pojemnościach 2.0, 4.0, 5.0, 6.0 lub 8.0 Ah, należącymi do systemu DEDRA SAS+ALL. Dlatego jest on doskonałą propozycją dla użytkowników elektronarzędzi DEDRA SAS+ALL, gdyż w ich przypadku nie wymaga zakupu akumulatorów zasilających i ładowarki.
Naszym zdaniem, bezprzewodowy odkurzacz pionowy DEDRA SAS+ALL DED7176 18V to wszechstronne i wydajne narzędzie do utrzymania czystości w domu. Jest łatwe w użyciu, gdyż ma niewielkie wymiary masę oraz nie posiada przeszkadzającego w sprzątaniu kabla zasilającego.

pins

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy DEDRA SAS+ALL DED7176 – dane techniczne

Napięcie zasilania18 V
Siła ssania9 lub 15 kPa
Pojemność zbiornika0,5 l
Rodzaj filtraHEPA
Masa1,8 kg
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments