BEZPŁATNE AKCESORIA PRZY ZAKUPIE OSCYLACYJNEGO NARZĘDZIA WIELOFUNKCYJNEGO FEIN

Użytkownicy elektronarzędzi do 31 lipca 2019 r. mogą zaoszczędzić nawet do 1000 PLN netto na zakupie elektronarzędzia oscylacyjnego FEIN. Każdy, kto u specjalistycznego dealera zakupi narzędzie FEIN MultiTalent, FEIN MultiMaster lub FEIN SuperCut, otrzyma w zależności od zakupionego modelu od 5 do 15 bezpłatnych akcesoriów klasy premium. Nie ma przy tym znaczenia, czy będzie to wersja akumulatrorowa, czy przewodowa, ani czy pojedyncze narzędzie, zestaw, czy model promocyjny z uniwersalnej gamy elektronarzędzi FEIN, które są niezbędnym rozwiązaniem problemów w branży drzewnej czy metalowej.

 

Trzy różne modele narzędzi oscylacyjnych FEIN – trzy różne pakiety akcesoriów

W ramach bezpłatnej promocji akcesoriów firma FEIN przygotowała dla

klientów trzy różne pakiety swoich narzędzi oscylacyjnych: każdy, kto zdecyduje się na FEIN MultiTalent – uniwersalny system do prac wykończeniowych i renowacyjnych – może wybrać pięć dowolnych akcesoriów. Jak wiadomo, FEIN MultiMaster cieszy się zaufaniem profesjonalistów na całym świecie i jest idealny do uniwersalnego zastosowania w pracach wykończeniowych i renowacyjnych we wnętrzach. Można go używać do cięcia, szlifowania, rozcinania, skrobania, czyszczenia lub polerowania – w zależności od wykonywanych prac. Dla profesjonalistów i majsterkowiczów, którzy chcą mieć dużą gamę wysokiej jakości osprzętu, FEIN proponuje dziesię darmowych akcesoriów. Zaś klienci kupujący model FEIN SuperCut, najmocniejsze oscylacyjne narzędzie wielofunkcyjne z systemem szybkiego mocowania, przeznaczone do prac wykończeniowych i renowacyjnych, mogą wybierać spośród 15 bezpłatnych akcesoriów.

Aby otrzymać bezpłatne akcesoria, nabywcy muszą zaznaczyć potrzebne im akcesoria na specjalnym kuponie i przekazać go do swojego specjalistycznego dealera. Wypełniony kupon można też przesłać pocztą elektroniczną na adres
biuro@fein.pl Kupujący mogą wybierać spośród różnych brzeszczotów do drewna lub metalu, noży wielofunkcyjnych i innych akcesoriów (więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.fein.pl lub u Przedstawicieli Handlowych FEIN Polska.

Szybkie wynajdywanie odpowiednich akcesoriów do każdego zastosowania

Teraz każdy, kto posiada oscylacyjne narzędzie wielofunkcyjne z mocowaniem Starlock, może szybko i łatwo znaleźć odpowiednie akcesoria do swoich potrzeb. Pomaga w tym łatwa w obsłudze wyszukiwarka akcesoriów z oryginalnym mocowaniem Starlock stosowanych zarówno w narzędziach oscylacyjnych firmy FEIN, jak i innych producentów (więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej FEIN pod adresem:
https://fein.com/pl_pl/akcesoria/wyszukiwanie-wg-produktu/).

opr. pins

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar