BARDZIEJ MIĘDZYNARODOWY I ZRÓŻNICOWANY DIY BOULEVARD NA EISENWARENMESSE 2020 R.

Już trzeci rok z rzędu DIY Boulevard (Bulwar Majsterkowicza) cieszy się dużą popularnością wśród wystawców targów EISENWARENMESSE. Niespełna sześć miesięcy przed rozpoczęciem tej imprezy w marcu 2020 r. DIY Boulevard jest już w pełni zarezerwowany przez 62 uczestniczące w nim firmy, a jego długość zwiększono do 285 m.

W porównaniu z EISENWARENMESSE 2018 jego powierzchnia wzrosła więc o ok. 20 proc. Oprócz 52 uczestników zcGerman Association of Home & Garden Manufacturers (HHG), stałego partnera targów, po raz pierwszy w DIY Boulevard weźmie udział 10 zagranicznych członków Europejskiej Federacji Producentów DIY (fediyma, European Federation of DIY). Na EISENWARENMESSE 2020 DIY Boulevard będzie

zlokalizowany w hali 11.1.

 

Pozytywne doświadczenia związane z zakupami w punktach sprzedaży detalicznej są niezbędne w pracy ich sprzedawców. Zaletą ekspozycji towarów na DIY Boulevard jest zatem jej wierność warunkom panującym sklepach detalicznych, wystawcy bowiem mogą zaprezentować swoje produkty i innowacje w środowisku POS i pokazać odwiedzającym targi rozwiązania w zakresie autentycznej prezentacji towarów. Najlepsi gracze z branż budowlanej, domowej i ogrodniczej, tacy jak Abus, Alpina, Alfer Aluminium, Burg-Wächter, Fischer, Hettich, HSI Hermann Schwerter, Schellenberg i Tesa, wierzą w tę koncepcję i po raz kolejny zaprezentują swoją ofertę na DIY Boulevard. Wśród pierwszych wystawców z Niemiec znajdą się Schneider Electric, CFH, Jufol, Bona, J.W. Ostendorf, Kerbl i GYS.

 

W przeszłości ten format prezentacji był zarezerwowany wyłącznie dla członków German Association of Home & Garden Manufacturers. Boulevard 2020 będzie teraz otwarty również dla międzynarodowych wystawców, którzy są członkami fediyma. Dzięki temu liczba uczestników wzrośnie o prawie 25 proc., a odwiedzający targi będą mieli bardziej różnorodną ofertę. Hiszpańskie firmy, takie jak Arregui, Caudal, Grupodesa Fasteners czy Arco, są silnie reprezentowane wśród międzynarodowych marek DIY Boulevard. Zaś wystawcy z Belgii i Włoch, tacy jak Ledent i Volpato, wniosą też na Bulwar Majsterkowicza świeże pomysły. Przypominamy, najbliższe targi EISENWARENMESSE odbędą się w dniach 1–4 marca 2020 r.

opr. HB

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments