Bądź widoczny z Lahti Pro

Nowoczesne wzornictwo, najlepszej klasy materiały, praktyczny krój i atrakcyjna cena to zalety nowych ocieplanych ubrań ostrzegawczych marki Lahti Pro. Trafiły one do sprzedaży jesienią tego roku. Są elementem niezbędnym w czasie prac prowadzonych w warunkach ograniczonej widoczności, po zmroku.

Wodoodporne, ocieplane ubrania ostrzegawcze Lahti Pro posiadają certyfikat na zgodność z normą EN ISO2047, wydany przez Centralny Instytut Pracy CIOP – PIB. Powłoka kurtek jak i spodni wykonana jest z poliestru typu Oxford 300D (wodoodporność 2000 mm) o gramaturze 180g/m2 pokrytego dodatkowo poliuretanem. Komfort termiczny zapewnia poliestrowa ocieplina o gramaturze 160 g/m2. Połączenie materiału o wysokiej widzialności z materiałem w kolorze granatowym,

który został umieszczony w miejscach najbardziej narażonych na zabrudzenia sprawia, że ubrania są bardzo praktyczne. Ich krój nie ogranicza ruchów, a liczne pasy odblaskowe gwarantują dobrą widoczność pracownika. Dużym atutem są wodoodporne szwy oraz liczne, praktyczne kieszenie. Kurtki, ogrodniczki i spodnie dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych (żółtej i pomarańczowej), w szerokiej gamie rozmiarowej (od S do 3XL).

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar