AZJA W KOLONII: TARGI ASIA-PACIFIC SOURCING 2019

Targi Asia-Pacific Sourcing, największa europejska platforma handlowa azjatyckich producentów, znajduje się nieprzerwanie od swojej premiery w 2005 r. na ścieżce wzrostu. Jej kolejna edycja odbędzie się w Kolonii w dniach 25–27 lutego 2019 r.

 

Targi Asia-Pacific Sourcing 2019 to ponad 750 wystawców z 17 krajów azjatyckich (stan na listopad 2018 r.), którzy w Kolonii zaprezentują się na powierzchni 31.000 m kw. Zgodnie z tą zapowiedzią, w 2019 r. targi te będą największą europejską imprezą dla firm z regionu Azji i Pacyfiku. – Dla detalistów Asia-Pacific Sourcing jest najważniejszym rynkiem dla zaopatrzenia się w marki własne i towary OEM – poinformowała Catja

Caspary, wiceprezes Koelnmesse, organizatora tych targów. Z wyjątkiem kolońskich EISENWARENWARENMESSE poza Asia-Pacific Sourcing nie ma porównywalnej platformy zaopatrzeniowej oferującej szeroki i głęboki wachlarz wysokiej jakości produktów azjatyckich. W 2019 r. na dwóch poziomach 11. hali wystawienniczej Koelnmesse zwiedzający znajdą ofertę najnowszych narzędzi i produktów przeznaczonych dla domu, ogrodu i wypoczynku pochodzących z Dalekiego Wschodu. Portfolio produktowe Asia-Pacific Sourcing uzupełnią Międzynarodowe Targi Promocji Handlu Detalicznego i Importu (IAW Fair), które odbędą się w tym samym czasie w hali 10.

Oprócz dużej liczebności wystawców na Asia-Pacific Sourcing odnotowuje się również stały wzrost ich jakości. Około 30 z nich należy do grupy „Best of China”, która reprezentuje produkty o szczególnie wysokiej jakości. Wśród wystawców na targach Asia-Pacific Sourcing są zarówno producenci, jak i dystrybutorzy z Dalekiego Wschodu, w tym z Chin, Tajwanu, Hongkongu i Indii. Zróżnicowana ich oferta sprawiła, że targi Asia-Pacific Sourcing stały się międzynarodowym centrum importu i eksportu.

Jak wspominaliśmy, razem z Asia-Pacific Sourcing odbędą się targi IAW, wiodąca w Europie platforma zamówień towarów promocyjnych i sezonowych. Dzięki bogatemu portfolio produktów i bliskości hal wystawienniczych, w których odbywają się obie imprezy, odwiedzający je będą mieli do dyspozycji zróżnicowane oferty dużej liczby wystawców i doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Koelnmesse, chcąc ułatwić wejście na targi Asia-Pacific Sourcing oraz IAW, uruchomiło internetową rejestrację zwiedzających, która uprawnia ich do bezpłatnego wstępu na te imprezy.

pins

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments