Azja przyjmuje w Kolonii: targi Asia-Pacific Sourcing 2013

Od 3 do 5 marca 2013 roku odbędą się w Kolonii targi Asia-Pacific Sourcing. Zaprezentowane na nich będą produkty DIY i urządzenia ogrodowe produkowane na Dalekim Wschodzie, głównie w Chinach.

 

Dni 3-5 marca 2013 roku powinny być zarezerwowane w kalendarzach głównych graczy z sieci detalicznych i handlu hurtowego na targi Asia-Pacific Sourcing, które organizują Targi Kolońskie. Impreza oferuje szerokie spektrum produktów DIY: od narzędzi, przez technikę zamocowań, do urządzeń i mebli ogrodowych. Organizatorzy spodziewają się 600 wytwórców i dystrybutorów z Azji, którzy na swoje stoiska zarezerwowali 24.000 m kw. Na specjalnej wystawie „Best of China” można będzie zobaczyć

najlepsze jakościowo produkty z kraju środka. China National Hardware Association (CNHA) zadbało o tych, którzy szukają takich wyrobów, i zamierza też wyróżnić najlepsze chińskie produkty pokazywane na stoiskach ich producentów lub dystrubutorów.

 

 

Na Asia-Pacific Sourcing będzie można zobaczyć nie tylko produkty z Chin, ale także z Tajwanu, Indii, Malezji itd. Tradycyjnie targi te odwiedzają przedstawiciele europejskich sieci DIY oraz dużych dystrybutorów artykułów metalowych, ponieważ ułatwiają one zakupy u producentów z Dalekiego Wscodu. Spotyka się też na nich polskichimporterów.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments