Audi stworzyło pojazd rodem z science fiction

Futurystyczny, progresywny i przełamujący stereotypy: specjalnie na potrzeby ekranizacji bestsellera „Gra Endera“ (Ender’s Game), wyprodukowanej przez wytwórnię Summit Entertainment, Audi Design Team stworzył wirtualny samochód. Dzięki futurystycznej stylistyce model Audi fleet shuttle quattro doskonale wpasował się w fikcyjny świat fantastyki naukowej. Auto łączy w sobie wizjonerski wygląd z rozwiązaniami technicznymi rodem z przyszłości. Pojazd można zobaczyć już teraz w zwiastunie filmu.

 

Po raz pierwszy w hollywoodzkiej produkcji pojawi się wirtualne Audi. Audi fleet shuttle quattro to fikcyjny samochód będący dziełem zespołu Audi Design Team, stworzony specjalnie do filmu „Gra Endera”.

Projektanci Audi wspólnie z wytwórnią filmową Summit Entertainment stworzyli pojazd, który idealnie pasuje do klimatu obrazu. Inspiracją dla Audi fleet shuttle quattro była wersja przyszłości stworzona przez reżysera Gavina Hooda. Futurystyczna stylistyka modelu to odbicie technicznie zaawansowanego świata z „Gry Endera”. – W tym filmie Audi jest symbolem postępu i pojawia się w najbardziej kluczowych scenach, które odciskają trwałe piętno na życiu głównego bohatera – wyjaśnia Florian Zitzlsperger, z zespołu marketingu Audi AG. – W ten sposób nasze Audi stało się częścią fikcyjnego świata.

http://redaktor24.pl/wp-content/uploads/2013/08/al130096_large.jpg

Zgodnie z mottem „przewaga dzięki technice”, marka z czterema kołami wykorzystała najnowocześniejsze urządzenia i rozwiązania, aby pojazd Audi fleet shuttle quattro cyfrowo implementować w odpowiednie ujęcia filmu. Cały proces włączenia wirtualnego samochodu w filmową produkcję stanowił nie lada wyzwanie dla ekipy. – Projektowanie Audi fleet shuttle quattro przypominało szycie garnituru na miarę. Dopasowaliśmy go do warunków świata z „Gry Endera”, ale równocześnie musieliśmy pamiętać o tym, by zachować wartości naszej marki – podkreślił Frank Rimili, główny projektant Audi Design Team. – W efekcie udało nam się świetnie pokazać stylistyczną filozofię Audi w fikcyjnym świecie filmu.

http://redaktor24.pl/wp-content/uploads/2013/08/al130094_large.jpg

Film „Gra Endera” oparto na uhonorowanej wieloma nagrodami bestsellerowej powieści o tym samym tytule. Jego scenarzystą i reżyserem jest Gavin Hood. W rolach głównych zobaczymy Asę Butterfield, Hailee Steinfeld, Bena Kingsley’a, Violę Davis, Abigail Breslin i Harrisona Forda. W niedalekiej przyszłości Ziemię zaatakują wrogo nastawieni obcy. Podczas przygotowań do kolejnego ataku, ludzie skupiają się na szkoleniu najlepszych uczniów, by wyłonić spośród nich przyszłego przywódcę. Ender Wiggin, zdystansowany, ale wspaniały młody człowiek, zostaje oddelegowany ze szkoły, by stać się jednym z członków elity. Wkrótce stanie się nową nadzieją dla armii i poprowadzi ją na epicką bitwę, która zadecyduje o losach Ziemi. Film współfinansowały wytwórnie Summit Entertainment i OddLotEntertainment.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments