ATRAKCYJNE DODATKI PRZY ZAKUPIE URZĄDZEŃ FEIN

Na początku roku 2018 firma FEIN planuje podziękować swoim klientom, dołączając do zakupu jej różnych urządzeń wysokiej jakości dodatki w postaci maszyn lub akcesoriów. Promocją objęte będą wiertarki rdzeniowe, kompaktowe szlifierki kątowe WSG 17, wiertarki oraz akumulatorowe narzędzia multifunkcyjne.

a0001020.tif

Dwie szlifierki kątowe w cenie jednej

W okresie od 1 stycznia do 31 marca 2018 r. osoby, które zakupią kompaktową szlifierkę kątową FEIN 17 (WSG 17-125 P, -125 PQ, -125 PS, -125 PSQ, -150 P, -150 PQ, -70 Inox), otrzymają dodatkowo gratis szlifierkę

WSG 7-115 o wartości 364 PLN netto (sugerowana cena producenta). Mała i poręczna szlifierka WSG 7-115 nadaje się idealnie do prostego szlifowania i gratowania.

 

Wiertarki rdzeniowe FEIN teraz nawet z siedmioma wiertłami rdzeniowymi

Już w pierwszym kwartale 2018 r. wraz ręczną 2-biegową wiertarką rdzeniową FEIN KBH 25-2 U będzie można otrzymać gratis siedem wierteł rdzeniowych z powłoką TiAlN, co pozwoli na zaoszczędzenie nawet 1800 PLN netto (sugerowana cena producenta). Natomiast osoby, które zdecydują się na zakup stacjonarnej magnetycznej wiertarki rdzeniowej FEIN KBM 80 U lub KBM 80 auto, otrzymają siedem wierteł rdzeniowych HM ULTRA 50 z uchwytem QuickIN MAX o wartości do 5000 PLN netto (sugerowana cena producenta). Aby otrzymać siedem wierteł rdzeniowych w obu tych promocjach, wystarczy przesłać do firmy FEIN specjalny formularz i dołączyć do niego dowód zakupu.

KBM80+Kernbohrer

Wiertarka FEIN z gratisowym zestawem wysokiej klasy wierteł krętych

Firma FEIN przygotowała też atrakcyjną promocję dla kupujących ręczne wiertarki. Kupując w okresie promocji (od 1 stycznia do 31 marca 2018 r.) jedną z wiertarek BOP, BOS i WBP oraz ABOP i AWBP, klienci otrzymają zestaw sześć wierteł krętych HSS o wartości 136 PLN netto (sugerowana cena producenta). Wiertła kręte HSS nadają się idealnie do wiercenia w metalu. Dzięki pięcioprocentowemu stopowi kobaltu charakteryzują się dużą obciążalnością termiczną i nadają się doskonale do wiercenia otworów w stalach stopowych o podwyższonej twardości. Zestawy wierteł krętych będą dodawane do urządzeń objętych promocją bezpośrednio w momencie zakupu w sklepie.

ABOP+Spiralbohrer

 

Urządzenie oscylacyjne z gratisową akumulatorową lampą LED oraz trzema brzeszczotami E-Cut

Akumulatorowy FEIN MultiTalent AFMT 12 QSL to uniwersalne narzędzie oscylacyjne z uchwytem QuickIN, stanowiące nieodzowną pomoc głównie podczas prac wykończeniowych i remontów oraz będące idealnym podstawowym urządzeniem klasy profesjonalnej. W okresie promocji od 1 stycznia do 30 kwietnia 2018 r. klienci dokonujący zakupu modelu FEIN AFMT 12 QSL poza podstawowymi akcesoriami do szlifowania i cięcia otrzymają trzy dodatkowe brzeszczoty oraz akumulatorową lampę LED ALED 12-18 V. Dzięki temu zaoszczędzą ponad 400 PLN netto. Lampa i brzeszczoty znajdują się już w walizce MultiTalent.

 

AFMT+AELD-E-CutElektronarzędzia FEIN są dostępne w sprzedaży w specjalistycznych sklepach. Lista sklepów znajduje się na stronie: www.fein.pl/pl_pl/wyszukiwanie-dystrybutora/. Zapraszamy też do odwiedzenia firmy FEIN na YouTube pod adresem:
https://www.fein.com/youtube.

opr. HB
ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar