ASIA PACYFIC SOURCING JUŻ W MARCU

Na początku marca producenci i handlowcy z Dalekiego Wschodu, w tym z Chin, Tajwanu, Hongkongu i Indii, zaprezentują swoje produkty w Kolonii na powierzchni 24.000 m kw. podczas targów Asia Pacyfic Sourcing. To wydarzenie, połączone z Międzynarodowymi Targami Promocji Handlu Detalicznego i Importu IAW, stanowi odrębne wydarzenie.

 

Targi Asia Pacyfic Sourcing, organizowane cyklicznie przez Kolenmesse, są platformą prezentacji produktów azjatyckich firm z branży narzędziowej oraz dom i ogród. Zdaniem organizatorów zainteresowanie imprezą rośnie wraz ze wzrostem popytu na tę gamę azjatyckich produktów na europejskich i amerykańskich rynkach. Zgodnie z założeniami targi odbywają się co dwa lata, kontaktując ze sobą eksporterów i

importerów. Asia Pacyfik Sourcing jest bowiem nie tylko miejscem prezentacji innowacyjnych rozwiązań i trendów w segmencie dom i ogród, ale również okazją do zawierania porozumień w zakresie dostaw tychże produktów.

_MG_2210-1

Po raz pierwszy wydarzenie to miało miejsce w 2005 r. i od tego czasu zdobyło markę, stając się jednym z największych i najważniejszych tego typu przedsięwzięć targowych w Europie. Dowodem na to są statystyki, które podczas poprzedniej edycji odnotowały blisko 30-proc. wzrost zainteresowania dostawców i klientów. Dobrze rokuje również kolejna odsłona tych targów – w listopadzie na liście wystawców znajdowało się już 600 firm, a lista rośnie niemal z każdą chwilą.

_MG_2222-2

– Rosnąca liczba wystawców i zwiedzających dowodzi, że Azja jest ważnym partnerem handlowym dla Ameryki i Europy Północnej i nadal ma na tym polu ogromny potencjał – ocenia Katarzyna C. Hamma, dyrektor operacyjny Koelnmesse.
W hali 5. Targów Kolońskich na zwiedzających czekać będzie bogata oferta produktów z sektora dom i ogród. Ich wachlarz rozszerzony będzie o ofertę wystawców jednocześnie odbywających się targów IAW. – Dzięki temu osiągamy efekt synergii między tymi wydarzeniami, co stanowi wartość dodaną dla naszych gości. Jesteśmy przekonani, że w 2017 r. duet Asia Pacyfic Sourcing oraz IAW po raz kolejny spełni oczekiwania gości targowych – powiedziała nam Katarzyna C. Hamma. Ta współpraca między wydarzeniami przynosi owoce w postaci sumarycznie większej liczby wystawców, ofert oraz jeszcze większego potencjału nowych kontaktów i bogatszego portfela produktów branżowych.

_MG_2225-3

Targi czynne będą 7 i 8 marca w godzinach od 9.00 do 18.00 oraz 9 marca do 17.00. Wstęp jest bezpłatny dla zarejestrowanych uczestników. Organizatorzy zapraszają do elektronicznej rejestracji, która pozwoli uniknąć kolejek przy wejściach.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments