Aplikacja Skil „DIY4beginners” ułatwia majsterkowanie

Jak powiesić płaski telewizor na ścianie? Jak pomalować drewnianą ramę okienną? Jak zamontować sufit podwieszany? Jak zamocować półkę? Jak wymienić baterię kuchenną? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znaleźć można w nowej aplikacji Skil „DIY4beginners” na urządzenia mobilne.

W każdym domu jest zawsze dużo do zrobienia. Powieszenie obrazu, pomalowanie drewnianej ramy okiennej, montaż rolety, karnisza czy zamku w drzwiach to tylko niektóre prace, które można zlecić fachowcom lub zająć się nimi samodzielnie. Jeśli decydujemy się na drugie rozwiązanie, warto najpierw skorzystać z porad bardziej doświadczonych osób i zminimalizować ryzyko popełnienia błędu,

a przez to straty czasu i pieniędzy.

Z myślą o majsterkowiczach Skil stworzył aplikację „DIY4beginners” na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi Android i iOS, która pozwala w dowolnej chwili skorzystać z praktycznych wskazówek. Nowa aplikacja Skil zapewnia użytkownikom bogatą bibliotekę przystępnie sformułowanych instrukcji „krok po kroku” wzbogaconych o wykresy i ilustracje pokazujące kolejne etapy prac. Instrukcje są teraz dostępne dla 50 różnego rodzaju prac w domu i poza domem, ale ich liczba będzie systematycznie zwiększana.

Aplikacja „DIY4beginners” ułatwia wykonanie wielu popularnych prac, takich jak naprawy i remonty, prace dekoracyjne, konstrukcyjne i montażowe oraz instalacyjne. Znaleźć można na niej praktyczne porady, które pomogą zaoszczędzić czas, uniknąć problemów i zwiększyć bezpieczeństwo majsterkowicza. Nie zabrakło w niej bardzo przydatnych podpowiedzi dotyczących na przykład przechowywania pędzli w sposób pozwalający na korzystanie z nich przez długi czas czy bezpiecznego poruszania się po drabinie. Aplikacja oferuje także wskazówki z zakresu obsługi i zastosowań elektronarzędzi oraz wyboru odpowiedniego osprzętu. Aplikację „DIY4beginners” można pobrać przez Internet na swoje urządzenie mobilne. Aplikacja na urządzenia z systemem Android dostępna jest w Android Store, a z systemem iOS naiTunes.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments