ANDRE ABRASIVE ARTICLES zwiększa swój potencjał produkcyjny o 300%

Zarząd ANDRE ABRASIVE ARTICLES postanowił w br. kontynuować inwestycje w rozwój firmy i jej potencjału produkcyjnego. Efektem tego jest znaczący skok rozwojowy dzięki zakupieniu nowoczesnej, w pełni zautomatyzowanej praso o wartości ponad miliona zł do produkcji ściernic ze spoiwem ceramicznym o wartości.

Szybka, powtarzalna i precyzyjna produkcja

Jak wiadomo, narzędzia ścierne ze spoiwem ceramicznym to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań dla operacji szlifowania precyzyjnego przeznaczonych do wielu zastosowań w różnych branżach przemysłu. Automatyczna prasa pozwala na szybszą i bardziej efektywną ich

produkcję, co bezpośrednio powoduje również obniżenie kosztów operacyjnych. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu dystrybucji mieszanki ściernej prasa jest w stanie zapewnić niespotykaną do tej pory powtarzalność procesu oraz zachowania bardzo wąskich tolerancji wymiarowych.
Nasza firma od prawie 40 lat dostarcza narzędzia ścierne przeznaczone dla najbardziej wymagających Klientów. Przez cały ten czas produkujemy wyroby o najwyższej jakości, a zadowolenie klientów jest dla naszej firmy wartością nadrzędną. Inwestujemy zarówno w rozwój naszych pracowników jak również w rozbudowę fabryki – podsumowuje Robert Andre Jr.

opr. HB (mat. ANDRE ABRASIVE ARTICLES)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments