ALUMINIOWA DRABINA TELESKOPOWA VOREL

Aluminiową drabinę teleskopową Vorel 17702 stosuje się głównie do wykonywania wszelkiego rodzaju prac na wysokościach, szczególnie drobnych napraw, konserwacji czy przeglądów. Jej niewątpliwą zaletą są szybkie składanie i rozkładanie, a także małe wymiary transportowe.

 

Nowy model drabiny w ofercie marki Vorel ma maksymalną wysokość roboczą 3,8 m, ale po złożeniu – zaledwie 90 cm wysokości. Dzięki temu idealnie mieści się w bagażniku samochodu osobowego. Aluminiowa konstrukcja z nylonowym mocowaniem szczebli charakteryzuje się dużą trwałością i odpornością na czynniki atmosferyczne oraz wyjątkową lekkością. Sprzęt został wyposażony w antypoślizgowe stopnie, które ograniczają ryzyko upadku, a jeden z nich pomalowano na kolor czerwony –

ostrzega on użytkownika, że znajduje się metr przed końcem drabiny i jest to maksymalna bezpieczna wysokość pracy. Wyprofilowane gumowe stopki antypoślizgowe zapewniają dobrą przyczepność do podłoża. Drabina Vorel 17702 spełnia wszystkie wymogi europejskiej normy bezpieczeństwa EN 131-6:2015. Mogą korzystać z niej osoby o wadze nieprzekraczającej 150 kg.

Marek Pudło

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments