ALUMINIOWA DRABINA TELESKOPOWA VOREL 17701

Aluminiową drabinę teleskopową Vorel 17701 stosuje się głównie do wykonywania wszelkiego rodzaju prac budowlanych, szczególnie drobnych napraw, konserwacji czy przeglądów. Jej niewątpliwymi zaletami są szybkie składanie i rozkładanie, a także małe wymiary transportowe.

Nowy model drabiny w ofercie marki Vorel ma maksymalną wysokość roboczą 380 cm, ale po złożeniu ma zaledwie 90 cm długości. Dzięki temu idealnie mieści się w bagażniku samochodu osobowego. Sprzęt został wyposażony w antypoślizgowe stopnie, które ograniczają ryzyko upadku, a jeden z nich pomalowano na kolor żółty – ostrzega on użytkownika przed tym, że znajduje się na wysokości 1 m. Wyprofilowane gumowe stopki antypoślizgowe zapewniają dobrą przyczepność

do podłoża. Drabina dodatkowo posiada system automatycznego składania zapobiegający przypadkowemu złożeniu się sprzętu. Ten model drabiny Vorel spełnia więc wszystkie wymogi europejskiej normy bezpieczeństwa EN131-6:2015. Z drabiny 17701 mogą korzystać osoby o masie nieprzekraczającej 150 kg. Aluminiowa konstrukcja charakteryzuje się dużą trwałością (odpornością na czynniki atmosferyczne) i jest przy tym wyjątkowo lekka.

yt-17701_a
17701_tech_1
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments