AKUMULATORY BLUETOOTH® BP 18 3,1 CI i BP 18 3,1 ERGO-I od FESTOOL

Festool wzbogaca swój asortyment akumulatorów o dwa nowe kompaktowe akumulatory Bluetooth®, dzięki którym odkurzacze mobilne będą się włączały i wyłączały w momencie uruchomienia bądź wyłączenia urządzenia akumulatorowego.

Oprócz obecnie dostępnych akumulatorów Bluetooth® BP 18 Li 5,2 ASI i BP 18 Li 6,2 ASI pojawią się teraz dwa nowe kompaktowe modele z funkcją Bluetooth: na początek nowy akumulator BP 18 Li 3,1 Ergo-I z wbudowaną funkcją Bluetooth®. Model ten, zaprojektowany z myślą o szlifierkach akumulatorowych RTSC 400, DTSC 400 i ETSC

125, został idealnie zintegrowany z obudową kompaktowej szlifierki akumulatorowej. Ergonomiczna, lekka konstrukcja maksymalnie zwiększa elastyczność urządzenia podczas mobilnego, bezpyłowego szlifowania – przede wszystkim w pomieszczeniach mieszkalnych. Nowość numer dwa to kompaktowy akumulator 18 V Bluetooth® BP 18 Li 3,1 CI.

To lekkie, ważące 400 g urządzenie o dużej mocy, idealnie nadaje się do wszelkich prac bezpyłowych, takich jak wiercenie w pomieszczeniach mieszkalnych przy użyciu młotowiertarki BHC 18. W połączeniu z dyszą do odsysania zwiercin tworzy idealny system, pozwalający na wygodną pracę bez uciążliwego ręcznego włączania odkurzacza. Moduł odbiorczy Bluetooth®, konieczny do zdalnego włączania odkurzaczy, można bez problemu zamontować w odkurzaczach mobilnych CT 26, CT 36 oraz CT 48. Natomiast w nowych odkurzaczach mobilnych CT MINI i CT MIDI funkcja Bluetooth® jest już fabrycznie wbudowana.

Nowe modele akumulatorów Bluetooth® BP 18 Li 3,1 Ergo-I oraz BP 18 Li 3,1 CI, jak również nowe odkurzacze kompaktowe z wbudowaną funkcją Bluetooth, dostępne będą w sprzedaży od stycznia 2019 r. Zakres dostawy zestawów kompaktowych szlifierek akumulatorowych RTSC 400, DTSC 400 i ETSC 125 obejmuje akumulator BP 18 Li 3,1 Ergo-I. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.festool.pl.

PW(Festool)

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments