AKUMULATOROWY WKRĘTAK VERTO 50G140

Akumulatorowy wkrętak VERTO 50G140 to praktyczne urządzenie przeznaczone dla majsterkowiczów. Wyposażono go nie tylko w uchwyt HEX 6.35 mm służący do montażu bitów, ale także w nasadki dynamometryczną, kątową, krawędziową, tnącą i z korkociągiem.

Wkrętak VERTO 50G140 napędza silnik generujący 200 obr./min i moment obrotowy o wartości 4 Nm, zasilany prądem stałym o napięciu 4 V z akumulatora Li-Ion o pojemności 1,5 Ah znajdującego się w rękojeści. Urządzenie jest bogato wyposażone w akcesoria znacznie poszerzające jego pole zastosowań. Wraz z

nim użytkownik dostaje bowiem nasadkę dynamometryczną przeznaczoną do dokładnego dokręcania śrub z określonym momentem obrotowym oraz nasadki kątową i krawędziową (mimośrodową) służące do montażu śrub lub wkrętów blisko krawędzi oraz w miejscach trudno dostępnych dla wkrętarek. Ale na tym nie koniec – są też nasadka przeznaczona do cięcia materiałów miękkich i elastycznych oraz nasadka z korkociągiem, za pomocą której szybko i bez wysiłku wyjmiemy korki z butelek. Akumulatorowy wkrętak VERTO 50G140 dostarczany jest nie tylko z pięcioma poręcznymi nasadkami, ale także z bogatym zestawem akcesoriów: 26 bitami krótkimi, 2 bitami długimi i uchwytem do końcówek.

opr.HB

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar