AKUMULATOROWY PISTOLET DO KLEJU STHOR 78154

W sprzedaży pojawił się niedawno pistolet do kleju Sthor 78154. Nie jest on zasilany przewodowo, jak większość tego typu narzędzi, lecz z wbudowanego akumulatora Li-Ion o napięciu 7,2 V i pojemności 1,3 Ah.

 

Co ciekawe, mimo zastosowania akumulatora, grzałka w pistolecie nagrzewa się błyskawicznie i jest gotowa do pracy już w zaledwie 15 s. Energii w baterii wystarcza aż na 4 h ciągłej pracy, a napełnianie ogniw odbywa się za pomocą ładowarki micro USB. O poziomie naładowania akumulatora informują użytkownika diody sygnalizacyjne. Pistolet Sthor 78154 przeznaczony jest do aplikowania klejów termotopliwych o średnicy
7,2 mm. Klej nanoszony jest na łączone powierzchnie

za pomocą metalowej dyszy odpornej na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Jest ona obudowana silikonową osłoną, która zmniejsza przyleganie kleju do pistoletu i ułatwia jego czyszczenie. Nowy pistolet Sthor został skonstruowany z dbałością o wysoki komfort pracy. Wygodna i dobrze wyprofilowana rękojeść z okładziną antypoślizgową oraz duży przycisk włącznika pozwalają precyzyjnie nakładać klej. Nieużywane narzędzie można odstawić na specjalną podstawkę bez obaw o uszkodzenie materiału gorącą dyszą.
Marek Pudło

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments