AKUMULATOROWY ODBIORNIK RADIOWY DEDRA DED7006BT

W ofercie firmy Dedra wkrótce pojawi odbiornik radiowy DED7006BT należący do linii elektronarzędzi SAS + ALL. Jest to urządzenie zasilane systemowymi akumulatorami litowo-jonowymi 18 V lub znajdującym na jego wyposażeniu zasilaczem sieciowym.

Radio warsztatowe Dedra DED7006BT ma dwa głośniki, każdy o mocy 8 W. Wyposażone jest w cyfrowy tuner o zakresach FM i DAB z automatycznym i ręcznym skanowaniem częstotliwości radiowych, wspomagany w odbiorze elastyczną anteną. Użytkownik może skorzystać z funkcji automatycznego wyszukiwania stacji radiowych i zapisać w pamięci tunera 20 ulubionych

rozgłośni nadających na falach FM i DAB. To nie wszystko – radio Dedra DED7006BT wyposażono w funkcję alarmu oraz Bluetooth® 5.0, który umożliwia zdalne wykorzystanie zewnętrznych źródeł dźwięku znajdujących się w odległości 10 m, np. smartfona. Jest też wejście AUX IN, przez które możemy podłączyć kablem zewnętrzny nośnik plików dźwiękowych. Może to być np. odtwarzacz MP3 lub smartfon. Nie zabrakło też portu USB (5V1A), który znajduje się w mocowaniu akumulatora chronionym szczelną osłoną. Umożliwia on podłączenie i ładowanie telefonu komórkowego, odtwarzacza MP3 itp. Co ważne, w osłonie akumulatora znajduje się kieszeń na smartfon, dzięki czemu podczas ładowania jest on chroniony przed pyłem i wodą oraz uszkodzeniem mechanicznym.


Sprzęt wyposażony jest w wyświetlacz ciekłokrystaliczny TFT o wielkości 2,4”. Ma on znacznie wyższą jakość obrazu niż wyświetlacze LCD. Wyświetlacz informuje użytkownika o poziomie naładowania akumulatora, ustawionym stopniu głośności, aktywowanym alarmie, dacie i czasie, wybranym trybie pracy (FM, DAB, Bluetooth®, AUX IN), podaje też nazwy stacji radiowych. Pod wyświetlaczem znajduje się panel sterowania z 11 klawiszami funkcyjnymi, włącznikiem głównym oraz pokrętłem nawigacyjnym, które służy także do regulacji głośności. Prezentowane radio jest bardzo solidnie oraz estetycznie wykonane. Jego obudowa spełnia wymagania ochrony przed pyłem i wodą zgodne z IP 54. Odbiornik wyposażono w składaną rękojeść, która ułatwia w jego przenoszenie. Ponieważ radio emituje wysokiej jakości, dynamiczny i bogaty w barwę dźwięk, niewątpliwie, praca w jego towarzystwie będzie bardziej przyjemna i urozmaicona estetycznymi wrażeniami.

HB
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments