AKUMULATOROWE WIELOFUNKCYJNE NARZĘDZIE OSCYLACYJNE YATO YT-82818

YATO YT-82818 to wielofunkcyjne narzędzie oscylacyjne przeznaczone zarówno do cięcia, jak i szlifowania różnorakich materiałów.

Dzięki zastosowaniu w układzie napędowym funkcji regulowanej prędkości obrotowej (od 8000 do 18.000 min-1) i zmiennej częstotliwości oscylacji urządzenie YATO YT-82818 przeznaczone jest do szybkiego oraz dokładnego cięcia twardego drewna i metalu oraz cięcia wgłębnego. Umożliwia cięcie płyt meblowych bez wyszczerbień laminatu, paneli, śrub, stali, listew przypodłogowych, a także wycinanie w materiałach mineralnych, takich jak tynki, fugi i ceramika. Narzędziem wielofunkcyjnym można również wykonywać szlifowanie, w tym trudno dostępnych powierzchni. Wielofunkcyjne narzędzie oscylacyjne YATO czerpie energię z nowoczesnego, wydajnego akumulatora 18 V/2 Ah. To rozwiązanie systemowe, które

stosowane jest zamiennie także w kilkunastu innych elektronarzędziach YATO 18 V, np. wiertarko-wkrętarce udarowej YT-82788 czy szlifierce kątowej YT-82826. W prezentowanym urządzeniu można też zastosować większe akumulatory 18-woltowe o pojemnościach 3 lub 4 Ah. Na obudowie baterii mamy 4-stopniowy wskaźnik poziomu jej naładowania, zaś szybka ładowarka ładuje akumulator 2 Ah zaledwie w 60 min.

 

 

W narzędziu wielofunkcyjnym YATO YT-82818 zastosowano bardzo wygodny beznarzędziowy system szybkiej wymiany osprzętu (brzeszczoty i tarcze szlifierskie mocuje się na wrzecionie za pomocą blokady dźwigniowej) z możliwością zmiany kąta ustawienia. Dzięki zastosowaniu gumowanej wąskiej obudowy użytkownik może pewnie trzymać narzędzie podczas cięcia lub szlifowania. Uruchamia się je dużym włącznikiem głównym umieszczonym na górze obudowy. W zestawie z narzędziem oscylacyjnym YT-82818 marka YATO dostarcza akcesoria: dwa brzeszczoty, skrobak, stopę szlifującą i papiery ścierne.

MarekPudło
ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar