AKUMULATOROWE NOŻYCE NA WYSIĘGNIKU YATO YT-82834

Podczas pielęgnacji wysokich żywopłotów ogrodnicy mają do wyboru dwa sposoby poradzenia sobie z tym zadaniem – użyć drabiny i klasycznych krótkich nożyc lub zastosować specjalne nożyce na wysięgniku. Żeby ułatwić im wybór i pracę, marka YATO wprowadziła do swojej oferty nożyce na wysięgniku YT-82834, należące do serii narzędzi zasilanych akumulatorem 18 V.

yt-82834-ok

Nożyce do żywopłotu YATO YT-82834 wyposażono w lekki wysięgnik teleskopowy z regulacją długości w zakresie od 207 do 274 cm. Można go rozłączyć, przez co nożyce są

dużo łatwiejsze w transporcie i przechowywaniu. Co ciekawe, obustronnie tnące noże o długości 42 cm, które poruszają się z maksymalną prędkością 2100 suwów/min, umieszczono na przegubie z regulowanym kątem nachylenia w zakresie 120° (±60°). Ten system pozwala ciąć górną powierzchnię żywopłotu bez potrzeby stosowania dodatkowych akcesoriów (np. drabin).

Energia do zasilania nożyc YATO YT-82834 pochodzi z nowoczesnego akumulatora Li-Ion o napięciu 18 V i pojemności 2.0 Ah (opcjonalnie 3.0 lub 4.0 Ah). Akumulator jest systemowy, co oznacza, że można go stosować w innych elektronarzędziach YATO systemu 18 V. Jego ogniwa zabezpieczono elektronicznie przed przeciążeniem i przegrzaniem, a o poziomie ich naładowania informuje 4-stopniowy wskaźnik diodowy. Szybka ładowarka napełnia energią akumulator 2.0 Ah w czasie 1 godz.

MarekPudło
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments