AKUMULATOROWE MIESZADŁO YATO YT-82880

Marka YATO konsekwentnie rozwija ofertę urządzeń bezprzewodowych. Niedawno pojawiło się w niej akumulatorowe mieszadło YT-82880 klasy 18 V.

Akumulatorowe mieszadło YATO YT-82880 przeznaczone jest do mieszania sypkich materiałów budowlanych z wodą, takich jak: zaprawy, tynki czy kleje, a także farb, lakierów itp. Źródłem energii dla elektronarzędzia są systemowe akumulatory Li-Ion 18 V o pojemności 2.0, 3.0 lub 4.0 Ah, którymi można zasilać wszystkie bezprzewodowe urządzenia klasy 18 V marki YATO. Baterie wyposażone są we wskaźniki stanu naładowania i elektronikę,

która na bieżąco monitoruje stan ogniw i chroni je przed nadmiernym rozładowaniem, przeładowaniem oraz zbyt wysoką temperaturą.
W mieszadle YATO YT-82880 znajdziemy elektroniczną regulację obrotów w zakresie 0-650 min-1. Prędkość mieszania użytkownik reguluje włącznikiem głównym, który posiada blokadę do pracy ciągłej. Urządzenie wyposażono też w elektroniczną funkcję łagodnego rozruchu, która m.in. zapobiega rozchlapaniu materiału podczas rozpoczynania pracy. W sprzęcie zastosowano wydajny silnik prądu stałego z miedzianymi uzwojeniami, współpracujący z wytrzymałą 1-biegową przekładnią o dużym momencie obrotowym. Ponieważ mieszadło YATO jest niskoobrotowe, nie powoduje ono dodatkowego napowietrzenia zaprawy czy mieszanki, co wydłuża czas potrzebny do jej aplikacji.
Prezentowane mieszadło YATO YT-82880 ma ergonomiczną konstrukcję, m.in. dzięki zastosowaniu w nim „wolantowych” uchwytów. Nie wymaga więc do prowadzenia użycia dużej siły. Pracuje się nim komfortowo i bez zmęczenia. Mieszadło wyposażone jest w gwintowe mocowanie mieszadeł z gwintem wewnętrznym M14. Maksymalna średnica mieszadeł, które mogą być w nim stosowane, to 120 mm, a zalecana objętość mieszanych substancji to 40 l. Sprzęt jest dostępny w dwóch wersjach: YATO YT-82880 (zestaw z akumulatorem Li-Ion 18 V/2.0 Ah, 1-godzinną ładowarką i 2 kluczami do odkręcania końcówki mieszającej) oraz YT-82881 (samo urządzenie bez akumulatora i ładowarki, 2 klucze do odkręcania końcówki mieszającej).

opr.HB

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments