AKUMULATOROWA WYRZYNARKA STHOR 78121

Wygląd najnowszej akumulatorowej wyrzynarki Sthor 78121 jest dość specyficzny, można by rzec nawet, że kontrowersyjny. Okazuje się bowiem, że elektronarzędzie to bazuje na konstrukcji klasycznej wkrętarki akumulatorowej z uchwytem pistoletowym, w którym zintegrowano gniazdo na akumulator.

 

Najważniejsza różnica tkwi jednak w głowicy, którą w przypadku nowej wyrzynarki stanowi metalowa stopa i gniazdo na brzeszczoty typu T, które wymienia się beznarzędziowo. Maksymalna prędkość suwów wyrzynarki to 2100 obr./min i jest ona regulowana płynnie za pomocą włącznika spustowego wyposażonego w blokadę do pracy ciągłej. Narzędzie zasilane jest wytrzymałym i nowoczesnym akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 12 V i pojemności 1,5 Ah. Pasuje on do

innych narzędzi Sthor z tej samej serii napięciowej. Szybką ładowarką ogniwa napełnia się w zaledwie 60 min. Nową akumulatorową wyrzynarką Sthor przetniemy elementy drewniane o maksymalnej grubości 50 mm, a metalowe – 5 mm. Sprzęt ten jest idealną propozycją do stosowania w ogrodzie, przydomowym warsztacie lub pracach wykończeniowych. Maszyna przeznaczona jest do cięcia drewna, paneli podłogowych, metalu, płyt wiórowych, PCV, poliwęglanu komorowego, pleksi. Jest oferowana w dwóch wersjach: w zestawie z akumulatorem i ładowarką (nr produktu 78121) oraz bez tych akcesoriów (78122).

Marek Pudło

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments