Akumulatorowa ukośnica Festool SYMMETRIC SYMC 70

Dzięki akumulatorowej ukośnicy Festool SYMMETRIC SYMC 70 listwy można ciąć precyzyjnie i szybko. Jej kątownik nastawny umożliwia pomiar kątów ścian i ustawienie zgodnie nim symetrycznych prowadnic pilarki. Cięcie wykonywane jest po dwusiecznej kąta, co pozwala na precyzyjne cięcie listew.

Omawiany sprzęt ma mocny napęd. Jego sercem jest bezszczotkowy silnik EC-TEC zasilany dwoma akumulatorami (2 x 18 V). Generuje on regulowane elektronicznie obroty w zakresie 1300-1800/3500 min-1. Sprzęt wyposażony jest w diodę LED wskazującą linię cięcia, a także worek na pył i króciec do odkurzacza. Ukośnica Festool SYMMETRIC SYMC 70 jest zaprojektowana do obsługi przez osoby lewo- lub praworęczne – jej

włącznik i uchwyt umieszczono bowiem centralnie. Uzyskanie wysokiej jakości cięcia umożliwiają tarcze pilarskie Festool, które są optymalnie dopasowane do omawianej pilarki i obrabianego nią materiału. Ukośnica Festool SYMMETRIC SYMC 70 wyposażona jest w symetrycznie obracane prowadnice, które umożliwiają precyzyjne ustawienie kątów cięcia do 60° (dla przenoszonych kątów zewnętrznych) i do 68° (wewnętrznych).


Codzienne użytkowanie ukośnicy Festool SYMMETRIC SYMC 70 ułatwiają 4 kółka. Umożliwiają one jej ustawienie w najbardziej dogodnym do pracy miejscu, jak też wykorzystanie Systainera SYS 3 M 137 jako stołu roboczego. Nowa akumulatorowa ukośnica Festool SYMMETRIC SYMC 70 będzie dostępna w wybranych sklepach od października.

opr. HB (mat. Festool)

Dane techniczne akumulatorowej ukośnicy Festool SYMMETRIC SYMC 70

Napięcie akumulatora2 x 18 V
Prędkość obrotowa na biegu jałowym1300-1800/3500 min-1
Średnica tarczy pilarskiej216 mm
Kąt wewnętrzny0-68°
Kąt zewnętrzny0-60°
Maks. wysokość cięcia kąt wewnętrzny64 mm
Maks. wysokość cięcia kąt zewnętrzny70 mm
Szerokość cięcia80 mm
Przyłącze do odsysania pyłu 27/36 mm
Pojemność akumulatora4 Ah
Ciężar 11,1 kg
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments