AKUMULATOROWA POMPKA I KOMPRESOR OD MARKI DEDRA

Linia elektronarzędzi akumulatorowych Dedra SAS + ALL niedawno powiększyła się o kompaktowy pistoletowy kompresor DED7078LCD i pompkę DED7079. Te dwa praktyczne urządzenia stanowią jej doskonałe uzupełnienie.

Akumulatorowy pistoletowy kompresor Dedra DED7078LCD

Przeznaczony jest do pompowania kół rowerowych, piłek, materacy itp. Ma kompaktowe rozmiary i zasilany jest prądem stałym o napięciu 18 V z systemowych akumulatorów kompatybilnych ze wszystkimi bezprzewodowymi elektronarzędziami z linii Dedra SAS + All. Przypominamy, że mają one pojemności 2.0, 4.0 lub 5.0 Ah (DED7035). Do ich ładowania służą ładowarki: DED7038,

DED7039 i DED7038V (obsługuje dwa akumulatory jednocześnie).
Napęd kompresora Dedra DED7078LCD składa się z silnika komutatorowego prądu stałego oraz minisprężarki tłokowej i wytwarza ciśnienie powierza o wartości 11 bar (160 PSI) oraz maksymalny jego przepływ wynoszący 12 l/min. Urządzenie wyposażone jest w 50-centymetrowy wężyk ciśnieniowy zakończony zaworkiem oraz w akcesoria do pompowania: końcówki do kół rowerowych, piłek i materacy. W jego użyciu pomaga panel z wyświetlaczem LCD, za pomocą którego ustawia się ciśnienie robocze i odczytuje jego wartości. Kompresor ma wygodną w trzymaniu ogumowaną rękojeść oraz diodę LED do oświetlania miejsca pracy.

Akumulatorowa pompka Dedra DED7079

Możemy nią nie tylko pompować materace czy gumowe baseny, ale także szybko spuszczać z nich powietrze. Urządzenie posiada bowiem dwie dysze: przednią do pompowania i górną do spuszczania powietrza. Sercem urządzenia jest turbina napędzana silnikiem komutatorowym, zasilanym prądem stałym o napięciu 18 V pochodzącym z systemowych akumulatorów linii elektronarzędzi Dedra SAS + ALL. Napęd generuje maksymalny przepływ powietrza wynoszący 460 l/min. Podobnie jak kompresor DED7078LCD, pompka DED7079 ma ergonomiczną rękojeść pistoletową oraz diodę LED do oświetlania miejsca pracy. Wyposażona jest także w dwie wymienne dysze o różnej średnicy.

pins

Dane techniczne akumulatorowego pistoletowego kompresora Dedra DED7078LCD

Napięcie zasilania18 V
Maks. ciśnienie robocze11 bar (160 PSI)
Maks. przepływ powietrza12 l/min
Panel LCD z manometrem+

Dane techniczne akumulatorowej pompki Dedra DED7079

Napięcie zasilania18 V
Pompowanie powietrza+
Spuszczanie powietrza+
Maks. przepływ powietrza460l/min
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments