AKUMULATOROWA PODKASZARKA DO TRAWY YATO YT-82830

Najnowsza akumulatorowa podkaszarka do trawy YATO na pewno przypadnie do gustu użytkownikom, którzy cenią wygodę obsługi, a nie przepadają za męczącym hałasem silnika spalinowego, smrodem spalin, brudnymi rękami przy napełnianiu zbiornika paliwem czy problemami z uruchomieniem jednostki napędowej.

Podkaszarka YATO YT-82830 przeznaczona jest do pracy na niewielkich posesjach – energii w 18-woltowym, systemowym akumulatorze Li-Ion o pojemności 2.0 Ah wystarczy bowiem na ok. 30 min ciągłego koszenia. Jest to w zupełności wystarczające do wykonania prac w przydomowych ogrodach i w połączeniu z dużą szerokością koszenia (300 mm) gwarantuje dużą efektywność pracy.

 

yt-82830_a

YATO YT-82830 jest wzorem ergonomii i wyważenia. W tylnej części drążka podkaszarki umieszczono rękojeść pistoletową z włącznikiem zasilania i akumulatorem. W dole zaś mamy solidnie wykonaną głowicę napędową z osłoną i systemem łatwego rozwijania żyłki oraz jej wymiany. Drążek ma konstrukcję teleskopową – jego długość można regulować w zakresie 108–137 cm. Na środkowym odcinku drążka montuje się dodatkowy uchwyt pałąkowy z regulacją położenia. Wysokość sprzętu i umieszczenie rękojeści można więc dopasować do wzrostu i preferencji użytkownika, co – jak wiadomo – pozwala na komfortową pracę.

MarekPudło
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments