AKUMULATOROWA MYJKA DEDRA DED7086

Myjka pistoletowa DED7086, a razem z nią opryskiwacz DED7097, urządzenie dwufunkcyjne DED7096, podkaszarka DED7090, kosiarka DED7066, nożyce do żywopłotu DED7192V, opryskiwacz DED7097, niedawno rozszerzyły linię elektronarzędzi akumulatorowych Dedra SAS + ALL. Nowy sprzęt ogrodowy oferuje wysoki poziom efektywności i wygody pracy oraz łatwości obsługi.

Napędzana jest silnikiem komutatorowym i zasilana prądem stałym o napięciu 18 V z systemowego akumulatora SAS + All. Ma kompaktową konstrukcję pistoletową i przeznaczona do mycia aut, rowerów, sprzętu ogrodniczego, a także do usuwania nieczystości z tarasów, podjazdów,

elewacji itp. Urządzenie oferuje dwa tryby pracy: AUTO i ECO. Na pierwszym z nich pompa ciśnieniowa zastosowana w sprzęcie wytwarza ciśnienie robocze 22 bar i zapewnia przepływ wody o wielkości 120 l/h, zaś na drugim – 6,5 bar i 65 l/h. Maksymalne ciśnienie prezentowanej myjki wynosi 35 bar, zaś przepływ 170 l/min. Zastosowano w niej filtr wstępny chroniący przed zasysaniem zanieczyszczeń oraz blokadę włącznika uniemożliwiającą przypadkowe jej uruchomienie. Sprzęt jest dostarczany w zestawie z akcesoriami umożliwiającymi wykonywanie przeróżnych prac: lancą, dyszami zraszającą, 6-funkcyjną i obrotową oraz pianownicą. Łączy się je ze sobą i myjką w sposób łatwy oraz szybki dzięki systemowemu beznarzędziowemu mocowaniu akcesoriów. Natomiast do podłączania węża dostarczającego wodę służy popularne szybko złącze ogrodowe. Myjka wyposażona jest też w wąż do wody z filtrem z klipsem podtrzymującym go, który umożliwia np. czerpanie jej ze studni. Prezentowanego sprzętu możemy więc też użyć nie tylko na terenie swojego ogrodu czy podwórka, ale także podczas biwaku czy wycieczki rodzinnej.

pins

Dane techniczne akumulatorowej myjki ciśnieniowej Dedra DED7086

Napięcie zasilania18 V
Ciśnienie trybu auto/ECO/maksymalne22/6,5/35 barów
Wydatek wody trybu auto/ECO/maksymalny120/65/170 l/h
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments