AKUMULATOROWA MŁOTOWIERTARKA YATO YT-82770

Młotowiertarka akumulatorowa YATO YT-82770 to lekka i ergonomiczna maszyna, która charakteryzuje się wszechstronnością zastosowań i jest kolejnym urządzeniem marki YATO pracującym na tych samych akumulatorach 18 V.

Do zasilania najnowszej młotowiertarki YATO YT-82770 służy nowoczesny akumulator litowo-jonowy o napięciu 18 V i pojemności 3,0 Ah, zabezpieczony elektronicznie przed przegrzaniem i zbytnim rozładowaniem. Urządzeniem wykonamy na jednym ładowaniu baterii 60 otworów w betonie pod standardowe kołki rozporowe 6 x 40 mm, a o poziomie energii w ogniwach poinformuje nas 4-diodowy wskaźnik. Dzięki umieszczeniu gniazda na akumulator pomiędzy uchwytem głównym i wrzecionem (prostopadle do osi maszyny) narzędzie charakteryzuje się niewielkimi gabarytami, przez co może

być stosowane w ciasnych przestrzeniach. Młotowiertarką YATO YT-82770 można realizować trzy funkcje: wiercenie, wiercenie z udarem i podkuwanie (z opcją pozycjonowania dłuta). Wybór trybu pracy odbywa się pokrętłem umieszczonym z boku obudowy. Maksymalne obroty maszyny to 1850/min. Są płynnie regulowane włącznikiem spustowym. Mechanizm udarowy wytwarza 4800 uderzeń/min, a każde z energią 2 J.
Młotowiertarka YATO YT-82770 została wyposażona w uchwyt SDS-plus i ergonomicznie wyprofilowaną rękojeść główną oraz rękojeść pomocniczą, którą można obracać wokół osi maszyny o 360°. Pomocnym dodatkiem jest oświetlenie LED zamontowane dla doświetlenia przestrzeni roboczej wokół wiertła.
Młotek dostarczany jest w trwałej walizce z metalowymi zatrzaskami wraz z akumulatorem i szybką ładowarką.

MarekPudło

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments