Akumulator gratis przy zakupie wkrętarki lub klucza udarowego Metabo

Metabo w sposób bardzo atrakcyjny promuje sprzedaż swoich akumulatorowych wiertarko-wkrętarek, gwinciarek, zakrętaków i kluczy udarowych oraz zestawów Combo Set. Kupując je, otrzymuje się gratisowy akumulator z linii Li-Power. Akcja trwa od września br. do 31 marca 2024 r.

Każdy, kto zakupi u autoryzowanego dystrybutora Metabo Polska wiertarko-wkrętarkę klasy L, LT lub LTX, gwinciarkę bezprzewodową, zakrętak czy klucz udarowy, jak też zestaw elektronarzędzi akumulatorowych Metabo, tzw. Combo Set, otrzyma gratisowy akumulator Li-Power 18 V/4.0 Ah lub 18 V/lub 5.2 Ah. W tym celu w ciągu 4 tygodni od daty nabycia należy zarejestrować sprzęt Metabo na stronie www.metabo.com/serviceportal i podczas jego rejestracji

dołączyć dowód zakupu oraz wpisać kod promocyjny „POWER”. Gratisowy akumulator w ciągu 4 tygodni Metabo Polska wyśle kurierem na wskazany w zgłoszeniu adres. Jego typ jest określony przez ogólnie dostępny regulamin promocji, który znajduje się na polskiej stronie Metabo (www.metabo.com/pl). I tak np. zakup wiertarko-wkrętarek BS18L, BS18LBL, BS18LBLQ i BS 18 L Quick gratyfikowany jest akumulatorem Li-Power 18 V/4.0 Ah; zaś zakup wiertarko-wkrętarek BS18LT, BS18LTBLQ, BS18LTBLSE, BS18LTXBLI – akumulatorem Li-Power 18 V/5.2 Ah.

Naszym zdaniem, promocja jest bardzo atrakcyjna. Aby się o tym przekonać, wystarczy zapoznać się z cenami katalogowymi akumulatorów – Li-Power 18 V/4.0 Ah kosztuje brutto 527,67 zł, zaś Li-Power 18 V/5.2 Ah – 564,57 zł. Dodatkowy akumulator to, jak wiadomo, dłuższy czas nieprzerwanej pracy elektronarzędziami bezprzewodowymi, większa produktywność i wydajność, a zatem szybciej zarobione pieniądze. Akumulatorowa promocja Metabo zaś dodatkowo wydatnie zmniejsza koszty pracy i parku maszynowego oraz pozwala zwiększyć rentowność firm wykonawczych i instalatorskich.

Rozważając zakup sprzętu akumulatorowego Metabo, należy też wziąć pod uwagę, że niemiecka firma oferuje najwydajniejsze technologie zasilania akumulatorowego, innowacyjne i wysoce efektywne w pracy technologie napędów bezszczotkowych i sterowania elektronarzędziami. Istotna jest też kompatybilność akumulatorów Metabo z linii Li-Power z system zasilania Cordless Alliance System (CAS), z którego korzysta ponad 300 modeli elektronarzędzi cenionych marek europejskich.

HB

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments