Akcja promocyjna FEIN: MultiMaster w praktycznej walizce

W okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2015 r. FEIN MultiMaster jest oferowany promocyjnie w komplecie z bogatym wyposażeniem dodatkowym i w praktycznej walizce. Dzięki temu uniwersalny system do prac wykończeniowych i remontowych jest teraz jeszcze bardziej dostępny dla użytkowników. To najpopularniejsze w Niemczech elektronarzędzie oscylacyjne ma większą moc w porównaniu z poprzednim modelem i jednocześnie generuje znacznie mniej hałasu oraz wibracji. Oferta promocyjna jest dostępna wyłącznie w specjalistycznych sklepach biorących udział w promocji.

Zestaw FEIN MultiMaster Systainer Edition w cenie 1059 PLN (sugerowana przez producenta cena netto) poza urządzeniem FEIN

MultiMaster FMM 350 Q zawiera 41 różnych akcesoriów. Znajdują się wśród nich stopy szlifierskie (trójkątne i okrągłe) z arkuszami papieru ściernego, sztywna szpachelka, brzeszczoty E-Cut (również w wersji Long Life), brzeszczoty ze stali HSS i węglików spiekanych, tarnik z węglików spiekanych oraz odciąg pyłu. Zestaw ten odpowiada wyposażeniu wersji Top. Całość zapakowano w praktycznej walizce narzędziowej z odpowiednim wkładem. Umożliwia ona wygodne i bezpieczne przechowywanie urządzenia i akcesoriów. Walizka FEIN MultiMaster z systemem T-Loc jest kompatybilna z walizkami tego typu innych producentów. Otwiera się ją, zamyka i łączy jedną ręką. Dzięki temu też można łatwo przenosić kilka urządzeń.

Narzędzia FEIN MultiMaster są projektowane i produkowane w niemieckiej miejscowości Schwäbisch Gmünd-Bargau. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu rozwojowi technicznemu nowy FEIN MultiMaster to najlepsze na rynku urządzenie pod względem mocy, komfortu obsługi, niezawodności, trwałości i wytrzymałości. Jest wyposażone w kompaktowy silnik o mocy 350 W. Amplituda oscylacji wynosi 2 x 1,7°, dzięki czemu cięcie i szlifowanie trwa dwa razy krócej, niż w przypadku konkurencyjnych urządzeń. Dzięki uchwytowi z otworem w kształcie 8-ramiennej gwiazdki niemal cała moc urządzenia FEIN MultiMaster jest przenoszona na zamocowane narzędzie, co zapewnia wysoką efektowność i tempo pracy. Aktualnie w ofercie firmy FEIN znajduje się ponad 100 różnych akcesoriów do wielu różnych zastosowań: prac wykończeniowych i remontowych. Warto tu wspomnieć, że FEIN obniżył też na stałe ceny wszystkich pakowanych pojedynczo brzeszczotów E-Cut. Przy zakupie brzeszczotów Long Life, Standard, Precision i Universal można teraz zaoszczędzić nawet 10% wydanej kwoty.

Zestaw FEIN MultiMaster Systainer Edition jest dostępny w sprzedaży w specjalistycznych sklepach. Lista sklepów znajduje się na stronie: http://www.fein.pl/pl_pl/wyszukiwanie-dystrybutora.

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar