Akcesoria Vorel do serwisowania rowerów

Rower jest tak prostą konstrukcją, że prawie każdy może wykonać przy nim praktycznie wszystkie czynności serwisowe. By jednak robić to w miarę profesjonalnie i wygodnie, warto wyposażyć swój amatorski warsztat w stojak do obsługi rowerów.

W katalogu marki Vorel znajdziemy właśnie taki stojak serwisowy, który pozwoli umieścić rower na dowolnej wysokości i w dowolnej pozycji, zapewniając w ten sposób komfort prac serwisowych i konserwacyjnych. Stojak Vorel 77715 to bardzo prosta, acz praktyczna konstrukcja. Na czterech płaskich nogach umieszczono teleskopowy drążek o regulowanej

wysokości w zakresie 105-145 cm, który zakończony jest uchwytem mocującym rower. W uchwycie można umieścić rowery z ramami o średnicach od 25 do 90 mm, a cały pojazd nie może ważyć więcej niż 30 kg. Warto też wspomnieć, że górny uchwyt obraca się o 360°, więc rower można serwisować nawet do góry nogami.

Ciekawym dodatkiem do stojaka do obsługi rowerów jest zestaw narzędzi umieszczony w pojemniku w kształcie bidonu mocowanego do ramy dwukołowca. Mieści się w nim 18 podstawowych elementów (np. bity, nasadki, klucze imbusowe, klucz nastawny i do regulacji szprych, łyżki do opon czy zestaw naprawczy do dętek), które pozwolą wykonać podstawowe naprawy pojazdu wterenie.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments