Agregaty prądotwórcze z Celmy

Jedyny polski producent elektronarzędzi wprowadził do sprzedaży nowe modele agregatów prądotwórczych. Charakteryzują się zróżnicowanymi parametrami dostosowanymi do potrzeb i wymagań szerokiego grona użytkowników tego typu urządzeń.

 

 

W pierwszej grupie agregatów prądotwórczych Celmy znalazły się modele: APRe 1000 oraz APRe 2000. Są to jednofazowe agregaty z elektroniczną stabilizacją napięcia. Urządzenia wyposażono w sygnalizację przeciążenia oraz niskiego poziomu oleju oraz wyjściowe gniazda prądowe z samozamykającym się wieczkiem. Sprzęt może służyć jako awaryjne zasilanie i być stosowany w miejscach, gdzie nie ma dostępu do sieci elekrycznej. Szczególnie przydatny jest dla turystów

(np. na kempingach), działkowiczów czy żeglarzy.
Agregaty Celma APRr 2200, 2600, 3910 oraz 5600 przystosowano do pracy w trudnych warunkach, a ich naturalnym środowiskiem pracy są place budowy, gdzie stosuje się je do zasilania elektronarzędzi. Urządzenia mają ramową konstrukcję, a ich podzespoły umieszczono w solidnej obudowie. Sprzęt jest łatwy do transportowania, ma prostą obsługę i zabezpieczenie przed brakiem oleju. Zastosowano w nim silniki Hondy. Czas pracy na jednym zbiorniku paliwa wynosi, w zależności od modelu, 3-4 godz. Cena prezentowanych agregatów prądotwórczych Celmy wynosi od 2 do 6 tys.zł.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments