544-elementowa szafka warsztatowa od Högert Technik

Högert Technik, marka narzędzi, systemów przechowywania oraz artykułów BHP, nieustannie rozwija swoją ofertę dla profesjonalistów z wielu branż.

Łatwa organizacja i transport

Dewizą marki Hogert Technik jest dostarczanie wartościowych rozwiązań łączących trwałość i funkcjonalność produktów. Narzędzia sygnowane jej logo przeznaczone są do intensywnej eksploatacji przez wymagających profesjonalistów niemalże z każdej branży, takich jak hydraulika, elektryka, motoryzacja czy mechanika. Nieustannie rozwijaną kategorią jest przechowywanie, które zapewnia rozwiązania umożliwiające specjalistom łatwą organizację i transport narzędzi w miejscu pracy. Najnowszym rozwiązaniem przeznaczonym dla serwisów samochodowych oraz warsztatów rzemieślniczych jest 544-elementowa szafka

warsztatowa HT7G050. Solidna konstrukcja, którą ma omawiany wózek narzędziowy Hogert Technik, daje gwarancję długotrwałego jego użytkowania w warunkach warsztatowych, natomiast 4 kółka, w tym 2 koła skrętne, zapewniają mobilność. Dzięki temu szafka warsztatowa zawsze znajdzie się w odpowiednim miejscu.

7 wysuwanych szuflad

Szafka narzędziowa posiada 7 wysuwanych szuflad, w tym 6 z nich ma wysokość 50 mm (maksymalne obciążenie – 15 kg), zaś jedna – 130 mm (25 kg). Szuflady posiadają indywidualne zamknięcia zabezpieczające je przed samoczynnym otwarciem. Natomiast możliwość pełnego wysunięcia ułatwia dostęp do wszystkich narzędzi, w tym również znajdujących się w tylnej ich części. Prowadnice szuflad z łożyskami kulkowymi gwarantują długotrwałe użytkowanie nawet przy dużym obciążeniu. Szafka warsztatowa Hogert Technik posiada schowek boczny z półką, co zapewnia dodatkową przestrzeń dla puszek czy butelek, które należy przechowywać w pozycji stojącej. Dla większego zabezpieczenia przed kradzieżą czy otwarciem szuflad podczas transportu schowek, jak i cała szafka zamykane są na kluczyk. W zestawie znajdują się po 2 kluczyki, którym zamkniemy wózek narzędziowy i jego oraz drzwiczki boczne.
Omawiana szafka narzędziowa Hogert Technik ma kółka w rozmiarze 5 x 1.25” z łożyskami kulkowymi wykonane zostały z tworzywa TPR. Dwa koła skrętne z hamulcami umożliwiają manewrowanie szafką narzędziową oraz zabezpieczenie przed jej przesuwaniem. Blat, w który wyposażono omawiany wózek narzędziowy, wykonany został ze wzmocnionego tworzywa PP. Posiada uformowane wgłębienia ułatwiające segregację drobnych elementów odkładanych na blat.
Z kolei 4 szuflady, które ma szafka narzędziowa, wyposażone zostały w pianki techniczne EVA, co pozwala na zachowanie porządku w miejscu pracy i zapewnia łatwy oraz wygodny dostęp do często używanych produktów. Zawartość wkładów to aż 544 elementy przydatne w pracy każdego mechanika czy rzemieślnika.
Naszym zdaniem, praktyczna i pojemna szafka narzędziowa, wyposażona w odpowiednio dobrane narzędzia i akcesoria, doskonale sprawdzi się w pracy każdego profesjonalisty. Prezentowany wózek narzędziowy dostępny jest od września br. w sklepie internetowym marki www.hoegert.com, a także w sklepach stacjonarnych na terenie całego kraju.

DA (HogertTechnik)
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments