500 ZŁ NA ZAKUPY FIRMOWE OD MERXU

Pewnie już nie raz słyszeliście o merXu.com, nowym serwisie internetowym, który umożliwia handel między firmami. Już blisko milion ofert jest dostępnych dla kupujących poszukujących produktów w branżach takich, jak narzędzia, elektrotechnika i oświetlenie, budownictwo, instalacje, maszyny i metalurgia czy bezpieczeństwo.

Wielu kupujących zadaje sobie pytanie, dlaczego miałbym właśnie kupować na merXu.com. Dzisiaj chcemy opowiedzieć, co takiego powoduje, że kupowanie na merXu jest właśnie tak wyjątkowe. Obok tak oczywistych zalet jak bogata selekcja ofert pochodzących z kilku krajów europejskich czy

możliwość negocjowania warunków transakcji w bezpośrednim kontakcie ze sprzedającym, kupowanie na merXu ma jeszcze jedną, istotną zaletę – tu zdecydowanie można więcej zaoszczędzić, robiąc zakupy dla swojej firmy. MerXu ma do zaoferowania kilka propozycji, które pozwalają oszczędzić zarówno przy jednorazowych zakupach, jak też tych robionych częściej i systematycznie. Oto one:

  1. darmowe dostawy – robiąc zakupy na merXu praktycznie nie płaci się za dostawę, i to niezależnie czy kupuje się towar w kraju czy za granicą, MerXu pokrywa koszty dostawy już dla transakcji większych niż 100 zł;
  2. rabat 500 – jeśli wartość naszych transakcji przekracza 500 zł, nieważne czy w jednym zakupie czy kilku, merXu zwraca kupującemu 500 zł, to może brzmi niewiarygodnie, ale tak właśnie jest, jeśli zatem kupujemy maszynę za 1000 zł, to w rzeczywistości kosztuje ona tylko 500 zł, oszczędzamy więc 500 zł.
  3. retro-bonus – Jeśli robimy zakupy regularnie, a ich wartość przekracza w ciągu miesiąca 1000 zł, otrzymujemy zwrot wydanych pieniędzy aż do 10%, tę propozycję można łączyć jak najbardziej z bezpłatną dostawą, jeśli będziemy regularnie robili zakupy na merXu, to miesięcznie możemy zaoszczędzić 600 zł netto, a rocznie już 7200 zł netto.

Niezależnie od tych propozycji warto pamiętać, że sprzedający na merXu często oferują produkty w ilościach hurtowych. Stąd dla tego rodzaju zakupów kupowanie jest zawsze tańsze. Aby dobrze zilustrować jak i ile można zaoszczędzić, posłużymy się przykładem z życia naszych klientów. Wyrzynarka akumulatorowa M18, BJS-0, 18 V kosztuje na merXu 920 zł netto, czyli podobnie jak w innych miejscach. Jeśli zakup ma miejsce w tym czasie, kiedy czytacie ten artykuł, jest on objęty promocją 500 zł, a to oznacza, że koszt zakupu wynosi nie 920 zł netto tylko 420 zł. Do niego należy jeszcze dodać koszt dostawy. Załóżmy, że wyniesie on 16 zł. Kwota 420 zł zmniejsza się i za produkt, który w innych miejscach kosztuje 920 zł netto, zapłacimy 404 zł.

Nie dodaliśmy jeszcze, że na merXu zawsze można negocjować ceny ze swoim potencjalnym dostawcą. Na platformie, zanim zdecydujemy się na zakup, mamy możliwość bezpośredniego kontaktu ze sprzedającym. W B2B musimy bowiem być informowani o szczegółach transakcji, a co ważniejsze zawsze możemy zapytać o niższą cenę, warunki płatności czy też wskazać jakieś niestandardowe wymagania. To wszystko w prosty sposób można zrobić za pomocą komunikatora. A zatem nie przegapmy tej szansy. Szukajmy, pytajmy, negocjujmy i kupujmy na merXu z rabatem 500 i bezpłatną dostawą.

opr. HB

Pomoc i wyczerpująca informacja:
Krzysztof Kosmalski
krzysztof@merxu.com
tel.: +48 501 584179

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments