5-LINIOWY LASER ZIELONY YATO YT-30432

YATO YT-30432 to precyzyjny zielony laser charakteryzujący się doskonałą widocznością linii. Niezbędny jest podczas prac wykończeniowych, np. przy sprawdzaniu poziomu podłóg, podwieszaniu sufitów, a także podczas budowy ścianek działowych itp.

Laser YATO YT-30432 wyświetla kilka linii jednocześnie, ułatwia i przyspiesza uzyskanie idealnych oraz równych płaszczyzn zorientowanych pionowo i pod kątem prostym względem siebie. Wyposażono go w automatyczne poziomowanie w zakresie ±3° oraz jego blokadę do pracy przy nachyleniu, co umożliwia np. wytyczanie spadków. Zasięg pracy lasera YATO wynosi 25 m (70 m z detektorem dostępnym opcjonalnie). Generuje promień świetlny o kolorze zielonym i długości fali 515 nm oraz umożliwia jednoczesne wyznaczanie

linii pionowych i poziomych, jak też kątów prostych (pełny obrys ścian i cała płaszczyzna podłóg lub sufitów). Jak wiadomo, w świetle dziennym linie lasera zielonego są dla oka ludzkiego cztery razy bardziej widoczne niż czerwonego. Prezentowany laser YATO YT-30432 spełnia wysoką normę IP54 odporności na kurz i wodę. Przeznaczony jest do pracy w temperaturach od 0°C do 40°C. W prezentowanym instrumencie zastosowano laser zielony klasy II i litowo-jonowe zasilanie akumulatorowe. Razem z nim w zestawie użytkownik otrzymuje: okulary, baterię Li-Ion 3.7 V i ładowarkę z kablem. Laser YATO YT-30432 wraz z akcesoriami zapakowany jest w wytrzymałą walizkę z metalowymi zatrzaskami.

HB

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments