30-lecie firmy SLET

Firma SLET, specjalizująca się w kompleksowym zaopatrzeniu przedsiębiorstw, doradztwie technicznym i serwisie, świętuje w tym roku 30 lat działalności.

 

 

 

SLET został założony w 1982 r. przez Mariana Kubicę. Firma, mająca siedzibę w Będzinie (woj. śląskie), w 1991 r. przekształciła się w spółkę prawa handlowego. W tym samym roku otworzyła także nowoczesny salon sprzedaży w Będzinie. SLET oferuje szeroki asortyment produktów, ale specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży elektronarzędzi, techniki spawalniczej, agregatów prądotwórczych oraz narzędzi ręcznych.
Na specjalne życzenie klienta zapewniamy realizację zamówień nietypowych, czyli dostawę narzędzi, maszyn i urządzeń produkcji krajowej

jak i zagranicznej, nie wchodzącychw skład naszej standardowej oferty – mówi Marian Kubica, prezes zarządu firmy SLET. – Wszystkie oferowane przez SLET wyroby mają niezbędne świadectwa jakości, certyfikaty, atesty bezpieczeństwa i dokumenty dopuszczające do obrotu na polskim rynku.
Dzięki skutecznemu zarządzaniu oraz wdrażaniu nowych działań sprzedażowych i marketingowych SLET po 30 latach działalności zajmuje stabilną pozycję w branży narzędziowej. Poza sprzedażą stacjonarną w będzińskim salonie handlowo-wystawowym rozwijana jest też sprzedaż internetowa. Od 18 lat SLET jest także dystrybutorem elektronarzędzi, osprzętu oraz narzędzi pomiarowych marki Bosch. Firma należy do Klubu Bosch Specjalista Systemowy od początku jego istnienia, dzięki czemu ma zapewniony dostęp do pełnej oferty systemowej niemieckiego koncernu. Dodatkowo, jako członek Klubu BSS, aktywnie rozwija sprzedaż on-line elektronarzędzi i osprzętu Bosch w przeznaczonym specjalnie dla tej marki sklepie internetowym.

Przekazanie pamiątkowej statuetki przez przedstawicieli Bosch Elektronarzędzia.

Od lewej: Marek Tarnacki – przedstawiciel handlowy Bosch Elektronarzędzia,

Marian Kubica – prezes zarządu SLET, i Janusz Drobnik – kierownik sprzedaży w kanale
handlu specjalistycznego Bosch Elektronarzędzia

 

*Zdjęcie główne: Marian Kubica, założyciel i prezes zarządu firmy SLET, w swoimgabinecie

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments