3 LATA GWARANCJI NA PRODUKTY GRAPHITE

Od 1 sierpnia 2019 roku marka GRAPHITE jako jedyna na rynku wprowadza obligatoryjny program 3- letniej gwarancji na wszystkie elektronarzędzia, urządzenia, akumulatory i ładowarki. Aby z niego skorzystać, nie trzeba nic robić. Wybieramy produkt z logo GRAPHITE i na starcie zyskujemy dodatkowy rok ochrony gwarancyjnej.

 

3-letnia gwarancja obejmuje wszystkie elektronarzędzia, urządzania, ładowarki i akumulatory marki GRAPHITE zakupione po 1 sierpnia 2019 roku. Z wydłużonej gwarancji mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, którzy nabyli urządzenie marki GRAPHITE na paragon, jak i odbiorcy biznesowi, potwierdzający zakup fakturą VAT. Co bardzo istotne i korzystne z punktu widzenia nabywcy maszyn, ładowarek, akumulatorów marki GRAPHITE
– aby

korzystać z wydłużonej gwarancji, nie trzeba zakładać specjalnego konta, logować się i rejestrować produktu – wystarczy dowód zakupu wystawiony nie wcześniej niż 1 sierpnia 2019 r.

Nowa akcja marki GRAPHITE potwierdza wysoką jakość produktów. Jest ułatwieniem dla zwolenników marki oraz tych, którzy zamierzają w najbliższym czasie zakupić elektronarzędzia. Z wydłużonej gwarancji z dużym zadowoleniem będą mogły skorzystać firmy budowlane, montażowe oraz te, które do realizacji swoich prac potrzebują wydajnych i trwałych maszyn. Dodatkowy rok obligatoryjnej gwarancji to mocny argument przemawiający za tym, aby rozpocząć swoją przygodę z marką GRAPHITE lub rozwijać park maszynowy oparty na maszynach tego producenta.

Warto podkreślić, że startujący od 1 sierpnia 2019 r. program 3-letniej gwarancji GRAPHITE automatycznie obejmuje ładowarki i akumulatory z systemu akumulatorowego Energy + i pozostałe narzędzia z oferty GRAPHITE, na które wcześniej była udzielana 2-letniagwarancja.

GEB
ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar